Jaunums! KORKMAZ katlu kolekcijas

Jaunums! KORKMAZ katlu kolekcijas

TURCIJĀ RAŽOTI

AUGSTAS KVALITĀTES KATLI UN PANNAS

    Korkmaz – viens no pasaules līderiem nerūsējošā tērauda virtuves piederumu ražošanas sektorā un svarīgākajiem zīmoliem Turcijā. Korkmaz radās 1972.gadā Stambulā 50m2 nelielā darbnīcā kā tējas piederumu ražotājs, bet šobrīd prece tiek eskportēta jau uz 100 pasaules valstīm, saražojot 6.5 miljonus produktu katru gadu.

Korkmaz misija: ražot ātrāk, labāk, jaunāk, skaistāk, kārtīgāk.

    Korkmaz produktiem piešķirtie kvalitātes sertifikāti un produkcijas ilgtspējīgums skaidri parāda, ka Korkmaz rūp cilvēku veselība, dabas un vides aizsardzība un nepārtraukta pilnveidošanās. Lai pielāgotos klientu ikdienas vajadzībām, Korkmaz ievieš arvien jaunas un ilgtspējīgas stratēģijas produktu un iepakojumu izstrādē, kā arī uzlabo ražošanas procesus.

 

KATLU KOLEKCIJAS

 

STEAMA

Klasiskas formas ilgtspējīgi katli, kas papildināti ar šķidruma notecināšanas snīpīšiem. Vāriet rīsus, pastu, dārzeņus un noteciniet lieko šķidrumu caur vākā iestrādātā caurdura palīdzību. Izgatavots no nerūsējošā tērauda 18/10. Ar tilpuma apzimējumiem katla iekšpusē.  Ar rūdītā stikla vāku. Ar ergonomiskiem, drošiem ner.tēr.rokturiem.  Ar Solar Base sviestmaizes tipa pamatni sistēma nodrošina vienmērīgu siltuma izplatību, enerģijas un gatavošanas laika samazināšanu.

TOMBIK

Ābola formas katli, kas iepriecinās jebkuru, kurš novērtē kvalitāti un stilu. Izgatavots no nerūsējošā tērauda 18/10.  Ar rūdītā stikla vāku. Ar ergonomiskiem, drošiem nner.tēr.rokturiem. Ar Solar Base sviestmaizes tipa pamatni sistēma nodrošina vienmērīgu siltuma izplatību, enerģijas un gatavošanas laika samazināšanu.

MINIKA

Kolekcija ir droša izvēle mazām virtuvēm - augstas kvalitātes, ilgtspējīgi katli, kas neaizņem daudz vietas. Izgatavots no nerūsējošā tērauda 18/10. Ar rūdītā stikla vāku. Ar ergonomiskiem, drošiem ner.tēr.rokturiem. Pateicoties plakanajam vākam, neaizņem trauku mazg.mašīnā daudz vietas.

AQUA

Izgatavoti no nerūsējošā tērauda 18/10. Ar spīdīgu apdari. Ar rūdītā stikla vāku. Ar ērtiem, drošiem ner.tēr.rokturiem. Ar sviestmaizes tipa pamatni (ner.ter.-alumīnijs-ner.tēr.), kas nodrošina vienmērīgu siltuma izplatību. Pateicoties Solar Base sistēmai, Jūs ietaupāt enerģiju un samazināt gatavošanas laiku. Piemērots lietošanai uz visa veida plīts virsmām, ieskaitot indukcijas! Drošs mazgāšanai trauku mazgājamā mašīnā! 

 

 APSKATĪT VISAS KORKMAZ PRECES

Ieraksts publicēts: 09.09.2022, 08:54
Doties atpakaļ
Iesakām izlasīt!
Dāvanu kartes
Dāvanu kartes

Dāvanu karte nav bezpersoniska lieta, tā ir vēl rūpīgāk pārdomāta dāvana kā jebkura cita, jo tieši dāvanu karte ir lieliska iespēja sagādāt mīļajiem visvairāk prieka, jo tā sniedz iespēju iegādāties sev visnepieciešamāko un viskārotāko lietu!Dāvanu k...

Ieraksts publicēts: 24.11.23
COLE AND MASON sāls un piparu dzirnaviņu ceļvedis
COLE AND MASON sāls un piparu dzirnaviņu ceļvedis

COLE AND MASON aizsācies kā ģimenes bizness tālajā 1919.gadā Londonā, COLE AND MASON stāsts veiksmīgi turpinās arī mūsdienās. Pateicoties dizaina elegancei, tehnoloģiju inovācijām un augstās kvalitātes materiāliem, COLE AND MASON jo...

Ieraksts publicēts: 08.06.23

{{ product.product_name }}

{{ key }} {{ variable }}
{{ value }}

Pieejamība

{{ store.address }}

Papildus trauku mazgāšana - {{ product.wash_price | priceFilter }} EUR

{{ price }} EUR ({{ product.discount_amount }} {{ product.discount_type == 'percent' ? '%' : 'EUR' }} atlaide)

{{ priceDiscount }} EUR

Nomas cena