Jaunums! KORKMAZ katlu kolekcijas

Jaunums! KORKMAZ katlu kolekcijas

TURCIJĀ RAŽOTI

AUGSTAS KVALITĀTES KATLI UN PANNAS

    Korkmaz – viens no pasaules līderiem nerūsējošā tērauda virtuves piederumu ražošanas sektorā un svarīgākajiem zīmoliem Turcijā. Korkmaz radās 1972.gadā Stambulā 50m2 nelielā darbnīcā kā tējas piederumu ražotājs, bet šobrīd prece tiek eskportēta jau uz 100 pasaules valstīm, saražojot 6.5 miljonus produktu katru gadu.

Korkmaz misija: ražot ātrāk, labāk, jaunāk, skaistāk, kārtīgāk.

    Korkmaz produktiem piešķirtie kvalitātes sertifikāti un produkcijas ilgtspējīgums skaidri parāda, ka Korkmaz rūp cilvēku veselība, dabas un vides aizsardzība un nepārtraukta pilnveidošanās. Lai pielāgotos klientu ikdienas vajadzībām, Korkmaz ievieš arvien jaunas un ilgtspējīgas stratēģijas produktu un iepakojumu izstrādē, kā arī uzlabo ražošanas procesus.

 

KATLU KOLEKCIJAS

 

STEAMA

Klasiskas formas ilgtspējīgi katli, kas papildināti ar šķidruma notecināšanas snīpīšiem. Vāriet rīsus, pastu, dārzeņus un noteciniet lieko šķidrumu caur vākā iestrādātā caurdura palīdzību. Izgatavots no nerūsējošā tērauda 18/10. Ar tilpuma apzimējumiem katla iekšpusē.  Ar rūdītā stikla vāku. Ar ergonomiskiem, drošiem ner.tēr.rokturiem.  Ar Solar Base sviestmaizes tipa pamatni sistēma nodrošina vienmērīgu siltuma izplatību, enerģijas un gatavošanas laika samazināšanu.

TOMBIK

Ābola formas katli, kas iepriecinās jebkuru, kurš novērtē kvalitāti un stilu. Izgatavots no nerūsējošā tērauda 18/10.  Ar rūdītā stikla vāku. Ar ergonomiskiem, drošiem nner.tēr.rokturiem. Ar Solar Base sviestmaizes tipa pamatni sistēma nodrošina vienmērīgu siltuma izplatību, enerģijas un gatavošanas laika samazināšanu.

MINIKA

Kolekcija ir droša izvēle mazām virtuvēm - augstas kvalitātes, ilgtspējīgi katli, kas neaizņem daudz vietas. Izgatavots no nerūsējošā tērauda 18/10. Ar rūdītā stikla vāku. Ar ergonomiskiem, drošiem ner.tēr.rokturiem. Pateicoties plakanajam vākam, neaizņem trauku mazg.mašīnā daudz vietas.

AQUA

Izgatavoti no nerūsējošā tērauda 18/10. Ar spīdīgu apdari. Ar rūdītā stikla vāku. Ar ērtiem, drošiem ner.tēr.rokturiem. Ar sviestmaizes tipa pamatni (ner.ter.-alumīnijs-ner.tēr.), kas nodrošina vienmērīgu siltuma izplatību. Pateicoties Solar Base sistēmai, Jūs ietaupāt enerģiju un samazināt gatavošanas laiku. Piemērots lietošanai uz visa veida plīts virsmām, ieskaitot indukcijas! Drošs mazgāšanai trauku mazgājamā mašīnā! 

 

 APSKATĪT VISAS KORKMAZ PRECES

Ieraksts publicēts: 09.09.2022, 07:54
Doties atpakaļ
Iesakām izlasīt!
Silti un klasiski kokteiļi svētku laikam
Silti un klasiski kokteiļi svētku laikam

Gada nogale un Jaunā gada sākums ir laiks, kad var mājās pagatavot dažādus jaunus kokteiļus un izmēģināt dāvanā saņemto mājas bārmeņa -  kokteiļu pagatavošanas komplektu. Piedāvajām dažādas kokteiļu receptes, kas noderēs svētku laikā. No...

Ieraksts publicēts: 30.12.21
Termoss, termopudele vai termokrūze - kā izvēlēties piemērotāko? Pirmā daļa
Termoss, termopudele vai termokrūze - kā izvēlēties piemērotāko? Pirmā daļa

Koki ietērpti sniega kreklā, zeme apsegta ar baltu kārtu un sals virmo gaisā - daba devusi iespēju izbaudīt lieliskus skatus! Mežs, jūrmala, parks, kalns – lai arī kur mēs dotos izbaudīt ziemas priekus, nepieciešams parūpēties, lai nepa...

Ieraksts publicēts: 11.02.21

{{ product.product_name }}

{{ key }} {{ variable }}
{{ value }}

Pieejamība

{{ store.address }}

Papildus trauku mazgāšana - {{ product.wash_price | priceFilter }} EUR

{{ price }} EUR ({{ product.discount_amount }} {{ product.discount_type == 'percent' ? '%' : 'EUR' }} atlaide)

{{ priceDiscount }} EUR

Nomas cena