ROSE GARDEN PAPLĀTE SPILVENS 43.8X33.8CM, Creative Tops
Creative Tops

Lielbritānijas uzņēmums Creative Tops tika dibināts 1996. gadā un nodarbojas ar mājsaimniecības preču ražošanu, galvenokārt trauku un servēšanas priekšmetu ražošanu. Sākumā ražoja tikai dažas preces, taču pirmajos divos pastāvēšanas gados Creative Tops ir ievērojami paplašinājis savu produktu klāstu, koncentrējoties uz produktu kvalitāti un izveidojot visus produktus vienotā dizainā. Kolekcijas Creative Tops apvieno praktiski visu sortimentu: galda un virtuves piederumus, tējas traukus, komplektus, servēšanas statīvus, virtuves piederumus un aksesuārus, griešanas dēļus, paplātes un spilvenu paplātes, virtuves tekstilizstrādājumus, dāvanu komplektus un daudz ko citu. Dažas no šīm kolekcijām jau ir kļuvušas slavenas. 
Piemēram, greznās Brompton Rose, Victoria, Brocade, Chinoiserie kolekcijas, kuras Creative Tops izveidoja ciešā sadarbībā ar slaveno Lielbritānijas Viktorijas un Alberta muzeju London V & A Museum, kas dibināts 1852. gadā. Unikālā Kew Royal Botanic Gardens Kew kolekcija ir balstīta uz retiem ēku, siltumnīcu, arhitektūras elementu un Karaliskā Botāniskā dārza, Kew, Londona, attēliem, kas ņemti no 1763. gada grāmatas.
Creative Tops dizaineri cieši seko jaunākajām tendencēm un cenšas radīt produktus, kas pilnībā atbildīs mūsdienu patērētāja vajadzībām, bet savā darbā aktīvi izmanto arī dažādas dizaina tehnikas - no klasiskajām līdz ultramodenajām.
Lielākā daļa uzņēmuma ražošanas iekārtu atrodas Ķīnā. Visiem Creative Tops produktiem tiek veikta dubultā kvalitātes kontrole, pirmajā posmā kontroli veic tieši uzņēmuma darbinieki, otrajā - neatkarīgi eksperti.
Mūsdienās Creative Tops ir globāla organizācija, kas ir daļa no partnerības ar Lifetime Brands Inc. Creative Tops izmanto vairāk nekā 100 dizaineru no Lielbritānijas un ASV radošo potenciālu un aktīvi piedalās nozīmīgās starptautiskās izstādēs, tostarp slavenajā Surtex izstādē Ņujorkā, kas ik gadu pārsteidz ar jauniem dinamiskiem mākslinieku un dizaineru projektiem no visas pasaules.
Creative Tops produkti ar pārsteidzošu vieglumu iekļaujas mūsdienu interjerā un vienmēr izskatās pārsteidzoši, kā dāvana.

ROSE GARDEN PAPLĀTE SPILVENS 43.8X33.8CM, Creative Tops

Preces kods: GB405138328
Zīmols: Creative Tops

{{ productPrice | priceFilter }} EUR

{{ productDiscount | priceFilter }} EUR

Atlikumā mazāk par 10 gab.
Atlikumā vairāk par 10 gab.
Apskatīt grozu
Kur meklēt?

Prece ir pieejama mūsu internetveikalā un šajos RITO veikalos:

  • Rīga, t/c Spice Home
  • Rīga, IC AKROPOLE Alfa
  • Rīga, Marijas iela 11
  • Rīga, t/c Mols
  • Ventspils, Kārļa iela 2
  • Liepāja, t/c Kurzeme
Preces apraksts
Creative Tops spilven-paplāte.* Izmēri 43.8x33.8cm.* Koks / MDF un audums.* Ieteicams tīrīt nosalukot ar sausu drānu.* Dažādi dizaini, romantisku ziedu motīvi, askētisku vai maigu krāsu paletes, dzīvnieku atēli, u.c. Viss, kas spēj jūs iedvesmot.Atpūtieties un izbaudiet brokastis, pusdienas launagu vai vakariņas, pārlūkojot tīmekli klēpjdatorā vai ar zīmuli veidojot mākslas skices. Spilven-paplāte paredzēta izmantošanai klēpī, jebkurā jums ērtā vietā – mājās, dārzā, ceļojumā.

{{ product.product_name }}

{{ key }} {{ variable }}
{{ value }}

Pieejamība

{{ store.address }}

Papildus trauku mazgāšana - {{ product.wash_price | priceFilter }} EUR

{{ price }} EUR ({{ product.discount_amount }} {{ product.discount_type == 'percent' ? '%' : 'EUR' }} atlaide)

{{ priceDiscount }} EUR

Nomas cena