7233_davanu_karte_1eur.jpg
7234_davanu_karte_15eur.jpg
7235_davanu_karte_25eur.jpg
7236_davanu_karte_5eur.jpg

 

Dāvanu karte nav bezpersoniska lieta, tā ir vēl rūpīgāk pārdomāta dāvana kā jebkura cita, jo tieši dāvanu karte ir lieliska iespēja sagādāt mīļajiem visvairāk prieka, jo tā sniedz iespēju iegādāties sev visnepieciešamāko un viskārotāko lietu!


Dāvanu kartes saņēmējs būs priecīgs, jo tā ir ne tikai iespēja saņemt skaistu vai praktisku lietu virtuvei un mājai, bet arī izbaudīt iepirkšanās procesu, un pašam būt savu vēlmju noteicējam. Rito veikalos ir plaša dāvanu izvēle jebkurai gaumei un vēlmei.

 

Jautājiet dāvanu karti jebkurā RITO veikalā! Dāvanu karti ir iespējams iegādāties arī internetā. To var izdarīt, sūtot e-pasta vēstuli uz info@rito.lv

 

E-pastā jānorāda, ka vēlaties iegādāties dāvanu karti. Lūgums norādīt Jūsu vārdu, uzvārdu un dāvanu kartes nominālu kādu Jūs vēlaties. To ir iespējams iegādāties 10 EUR / 15 EUR  / 25 EUR un 50 EUR vērtībā. Pēc e-pasta vēstules nosūtīšanas ar Jums sazināsies privāti. 

 

Vēršam uzmanību, ka dāvanu kartes e-veikalā nav iespējams izmantot, tehnisku iemeslu dēļ. Jautājumu gadījumā, lūdzu, rakstiet uz info@rito.lv

IMG_7433.JPG
IMG_7435.JPG

{{ product.product_name }}

{{ key }} {{ variable }}
{{ value }}

Pieejamība

{{ store.address }}

Papildus trauku mazgāšana - {{ product.wash_price | priceFilter }} EUR

{{ price }} EUR ({{ product.discount_amount }} {{ product.discount_type == 'percent' ? '%' : 'EUR' }} atlaide)

{{ priceDiscount }} EUR

Nomas cena