ZYLISS COOK PANNA 20CM, INDUKCIJAI, Zyliss
Zyliss

Tieši Šveicē 1951. gadā dibinātājs Karls Zīsets laida klajā pirmo Zyliss produktu kā ķiploku presi, kas kopš tā laika ir guvis ievērojamus panākumus visā pasaulē. Šodien Zyliss lepojas ar pievilcīgu un atšķirīgu pārdomāti izstrādātu, rūpīgi izgatavotu virtuves rīku sortimentu, ar daudziem produktiem sasniedzot kāroto Red Dot Award statusu.
Katra virtuves rīka Zyliss pamatā ir princips ""dizains priekam"". Tiek uzskatīts, ka visiem Zyliss produktiem vajadzētu ne tikai vienkārši un efektīvi veikt izcilu darbu, bet arī likt klientiem pasmaidīt katru reizi, kad tos lieto.
Zyliss mīl virtuves aromātus, krāsas, skaņas, garšu un faktūras. Karbonāde, karbonāde, karbonāde. Dzirksts un pops. Zyliss mīl sagriešanu un rīvēšanu, maisīšanu un sajaukšanu. Oranžā zibspuldze, zilās liesmas karstums. Svilpe, kad ķiploki ietriecas pannā. Tie ir svētki jutekļiem, un virtuve ir vieta, kur notiek darbība. Zyliss zina, ka ēdiena burvība sākas ilgi pirms maltītes nonākšanas pie galda. Tāpēc Zyliss izveido izcilus virtuves rīkus un aprīkojumu, kas paredzēti, lai palīdzētu jums pilnveidot pagatavošanas mākslu. Zyliss izmanto sešdesmit gadus ilgu Šveices pieredzi visā, ko dara, tāpēc rīkus ir prieks izmantot. Arī Zyliss produkti jūtas un izskatās lieliski. Neatkarīgi no tā, vai jūs saķepināt kartupeļus, nojaucat salātu lapas vai žonglējat ar mērci - sastāvdaļu sagatavošanai un gatavošanai ir sava valoda.

ZYLISS COOK PANNA 20CM, INDUKCIJAI, Zyliss

Preces kods: GB02E980063
Zīmols: Zyliss
Diametrs: 20 cm
Plīts veids: Elektriskā virsma
Gāzes virsma
Indukcijas virsma
Keramikas virsma
Pārklājums: Ar nepiedegošo pārklājumu
Roktura veids: Fiksēts rokturis
Veids: Seklā panna

{{ productPrice | priceFilter }} EUR

{{ productDiscount | priceFilter }} EUR

Atlikumā mazāk par 10 gab.
Atlikumā vairāk par 10 gab.
Apskatīt grozu
Kur meklēt?

Prece ir pieejama mūsu internetveikalā un šajos RITO veikalos:

  • Rīga, t/c Spice Home
  • Rīga, IC AKROPOLE Alfa
  • Rīga, Marijas iela 11
  • Rīga, t/c Mols
  • Ventspils, Kārļa iela 2
  • Liepāja, t/c Kurzeme
Preces apraksts

Zyliss Cook nepiedegošā pārklājuma pannu sērija

Gatavošanai vienmēr nav nepieciešams izmantot eļļu vai sviestu. Rockpearl Plus nepiedegošais klājums. Šveices tehnoloģija. 10 gadu garantija nepiedegošajam pārklājumam. 

3 slāņu pārklājums: 

1. pamata slānis

2. papildināts ar keramikas daļiņām

3. noslēdzošais, ārējais slānis. 

Nesatur PFOA. 

Sērijas produkti lietojami uz visām plīts virsmām, ieskaitot indukcijas!

3 slāņu nepiedegošais pārklājums. Zyliss Cook pannu klājumā ir izmantota īpaša nepiedegošā tehnoloģija, ko izstrādājis ražotājs Ilag. 3 slāņu pārklājums sniedz augstas nepiedegošas īpašības. 

Rockpearl Plus tehnoloģija. Pannu ražošanā tiek izmantota Šveices izstrādātā Rockpearl Plus tehnoloģija. Pannas pamatnei tiek piemērota šoka metode, lai nodrošinātu spēcīgu pamatni ilgāk kalpojošam nepiedegošajam klājumam. 

Ergonomisks rokturis, patīkams satvērienam. Izstrādāts, lai lietojot, sniegtu maksimālu komfortu. Piemērota lietošanai uz visām plīts virsmām, ieskaitot indukcijas! Droša saskarē ar metāla virtuves piederumiem. Droša mazgāšanai trauku mazgājamā mašīnā. Droša lietošanai cepeškrāsnī līdz 180C. Viegli tīrāma. Izturīga un ilgtspējīga. Vienmērīga siltuma izplatība. Lūdzu, izlasiet lietošanas un kopšanas instrukciju, kas atrodama iepakojuma otrā pusē! 

{{ product.product_name }}

{{ key }} {{ variable }}
{{ value }}

Pieejamība

{{ store.address }}

Papildus trauku mazgāšana - {{ product.wash_price | priceFilter }} EUR

{{ price }} EUR ({{ product.discount_amount }} {{ product.discount_type == 'percent' ? '%' : 'EUR' }} atlaide)

{{ priceDiscount }} EUR

Nomas cena