Korkmaz

Korkmaz kā zīmols, kurš aizsākās nelielā 50 m² darbnīciņā 1972.gadā, šodien ar tieši tādu pašu entuziasmu lepni ierindojas starp Turcijas vissvarīgākākajiem zīmoliem un arī starp pasaules līderiem nerūsējošā tērauda virtuves piederumu ražošanas sektorā. 

Vairāk kā 45 gadus mēs dodamies pretim nākotnei ar pārliecinātiem soļiem – ar kvalificētu darbaspēku, advancētām ražošanas tehnoloģijām, investīcijām, radošu vidi, atkritumu pārstrādi, nacionālo un starptautisko zīmola menedžmentu – mēs esam devuši savu ieguldījumu Turcijas ekonomikai un darbaspēka nodarbināšanai.

Nesot lielu lepnumu, bet arī atbildību pārstāvot Korkmaz zīmolu gan Turcijā, gan globālā mērogā, mēs vienmēr pieminām savu izcelsmi un kvalitāti kā svarīgus stūrakmeņus mūsu kompānijai. Pateicoties eksportam uz 100 pasaules valstīm, mēs esam viens no līderiem šajā industrijā. Mēs esam liels zīmols, kurš atbalsta Turcijas nākotnes mērķus, ar savu produkciju, investīcijām, eksportu, vairāk kā 45 veikaliem un neskaitāmiem tirdzniecības pārstāvjiem gan Turcijā, gan ārvalstīs.

Mūsu misija ir: ‘’Ražot: ražot labāk, ātrāk, jaunāk, skaistāk un kārtīgāk’’. Kvalitātes sertifikāti, kas piešķirti precei un mūsu produkcija skaidri parāda, ka mums rūp cilvēku veselība, dabas un vides aizsardzība un mēs aizvien pilnveidojam un ieviešam dažādas ilgtspējības stratēģijas.

Korkmaz zīmols dzima 1972.gadā Stambulā 50 m² nelielā darbnīciņā kā tējas krūžu, tējas paplāšu un tējkarošu ražotājs, bet šobrīd tiek eksportēts uz 100 pasaules valstīm, saražo 6.5 miljonus produktu katru gadu un no darbina 1250 darbiniekus.

Ar trim rūpnīcām un 75 000 kvadrātmetru kopējo platību, 73% kopējā Korkmaz ražošanas apjomu sastāda gatavošanas kategorijas produkti, 19% mazā sadzīves tehnika, 8% galda piederumi. Ar 45 veikaliem, 750 tirdzniecības pārstāvjiem, Korkmaz zīmols turpina spert drošus soļus nākotnē, pateicoties pagātnes saknēm.

{{ product.product_name }}

{{ key }} {{ variable }}
{{ value }}

Pieejamība

{{ store.address }}

Papildus trauku mazgāšana - {{ product.wash_price | priceFilter }} EUR

{{ price }} EUR ({{ product.discount_amount }} {{ product.discount_type == 'percent' ? '%' : 'EUR' }} atlaide)

{{ priceDiscount }} EUR

Nomas cena