Veselīga maltīte vienmēr līdzi - testējam jauno Pioneer ēdiena termosu!

Veselīga maltīte vienmēr līdzi - testējam jauno Pioneer ēdiena termosu!

      plovs_2.jpg       
       

Lai cik ērti un kārdinoši nebūtu sabiedriskās ēdināšanas iestāžu pusdienu piedāvājumi, ja vēlamies piekopt veselīgu dzīvesveidu, pašu mājās gatavotai maltītei ir liela nozīme ikdienas ēšanas paradumos. Jo biežāk varam to baudīt, jo labāk mūsu veselībai, uzskata uztura speciālisti. 

Protams, doties pusdienu pauzēs uz mājām, gatavot, ieturēt maltīti un atgriezties darbā, pagūstot to paveikt stundas laikā, lielākoties ir neiespējami. Tagad arī Latvijā ir pieejams parocīgs risinājums – maltīti iespējams ņemt līdzi uz darbu, maksimāli ilgi saglabājot ēdienu siltu un baudāmu!

Par to, cik tas ir ērti, kāpēc pašu gatavota maltīte ir tik nozīmīga mūsu veselībai un, kālab ir vērts tā pūlēties, aicinājām uz sarunu fitnesa treneri, zumbas instruktori un uztura speciālisti Agritu Rūsiņu, kurai ir daudzgadīga pieredze veselīga dzīvesveida popularizēšanā, lekciju un nodarbību vadīšanā gan Latvijas universitātē, gan sporta klubā “Smart Fitness”, uzņēmumā “Biroja fitness”, Babītes sporta kompleksā un citviet. Ar Agritas gaitām veselīga dzīvesveida veicināšanā plašāk var iepazīties viņas Facebook lapā.

   

 

Kāpēc mājās gatavots ēdiens ir veselīgāks?

Lai saprastu, kālab ir vērts pūlēties, gatavot un ņemt līdzi ēdienu no mājām, vispirms jānoskaidro tā priekšrocības. “Atbilde ir vienkārša - gatavošanas procesā mēs vairāk uzmanības pievēršam tam, kādus produktus izmantojam, kādas garšvielas lietojam, kā pagatavojam ēdienu,” skaidro Agrita. Respektīvi – mēs zinām visu par ēdiena saturu un, ja domājam par veselīgas pārtikas lietošanu uzturā, gatavojot izvēlamies veselīgas izejvielas, varam brīvi kontrolēt  pievienoto garšvielu, taukvielu un izejvielu daudzumu un kvalitāti.

Savukārt, sabiedriskās ēdināšanas iestādēs mēs ne vienmēr varam gūt pilnīgu pārliecību par visu produktu izcelsmi un ēdiena sastāvdaļām, turklāt pusdienu vietas, kur varam gūt absolūtu pārliecību par ēdiena sastāvdaļām ne vienmēr ir ērti sasniedzamas darba dienas pusdienlaikā.

“Kad šķietami nav kur paēst pusdienas, kas satur veselīgu un sabalansētu pārtiku, mūsu izvēle lielākoties tiek veikta par labu ātrajām uzkodām, kas uzturvērtības ziņā ir krietni nevērtīgākas, turklāt cenas ziņā nereti līdzinās augstvērtīgu produktu cenām,” situāciju skaidro uztura speciāliste.

Kāds ir risinājums?

Ļaudis, kas ikdienā piekopj veselīgu dzīvesveidu, nodarbojas ar sportu un seko līdzi tam, kas tiek lietots uzturā, nav jāpārliecina, ka pašu gatavota maltīte ir ļoti nozīmīga pareiza uztura sastāvdaļa. Arī gatavot viņi nav jāskubina, taču visbiežākā problēma, ar ko nākas saskarties ir ēdiena atdzišana.

“Arī man kā uztura speciālistei bieži vien ir par maz laika, lai atrastu piemērotu ēdināšanas iestādi vai doties gatavot, tāpēc es izvēlos operatīvāko, ērtāko un vienlaikus arī veselīgāko veidu kā tikt pie pašas mājās gatavotas maltītes. Es pusdienas allaž ņemu līdzi "Out for lunch" ēdiena termosā,” atklāj Agrita, piebilstot, ka šādā termosā ēdiens nezaudē siltumu un garšas īpašības, bet pats galvenais – tas tomēr ir pašas gatavots.

 Ņemot vērā Agritas pieredzi, pusdienas ņemot līdzi no mājām, RITO piedāvāja viņai izmēģināt vienu no Pioneer sērijas ēdienu termosiem, kas Latvijas tirgū ir jaunums, bet nu jau iegādājami visos mūsu veikalos. Kā Agritai gāja?

      agritas_bilde_termosam.jpg       
       

“Ēdiena termoss ir ērts, jo tam ir divi nodalījumi, līdz ar to varu kombinēt uzkodas vai salātus ar pamatēdienu.  Arī termosa tilpums ir pietiekams, lai paņemtu līdzi ēdienu vairākām ēdienreizēm. Bez tam ļoti liela priekšrocība likās tas, ka ēdienu iespējams ielikt un izņemt ar lielo servēšanas karoti! Šoreiz izvēlējos ikdienas gaitās ņemt līdzi plovu ar vistas fileju un papriku, kā arī olu uzkodas ar ķiršu tomātiem. Ar šādu izvēli uzturvērtības ziņā dienas laikā varu uzņemt pietiekamu daudzumu ogļhidrātu, olbaltumvielu un taukvielu, lai nodrošinātu organismu ar enerģiju un nepieciešamajām uzturvielām. Es uzskatu, ka neveselīgas uztura izvēles rodas izsalkuma rezultātā, tāpēc ir svarīgi, lai pa rokai būtu gan veselīgi našķi, gan veselīgs un gards ēdiens,” uzsver uztura speciāliste. Šobrīd, kad ārā ir patiešām auksts, biju priecīga, ka darbā bija iespēja tikt pie silta ēdiena neizejot ārā (smejas) 

Termosu funkcionalitātei ir liela un izšķiroša nozīme! Tai skaitā vākam ar īpašu izolāciju, kas ir viegli atverams, bet garantēs Jums drošības sajūtu - ka ēdiens nejauši nenokļūs somā, automašīnas salonā vai uz Jūsu darba galda.

   

Lūk arī visa jaunā Pioneer sērija, kuras klāstā atradīsiet gan ēdiena, gan dzēriena termosus: 

     

Ieraksts publicēts: 19.02.2018, 10:11
Doties atpakaļ
RITO blogs
Gardas Līgo receptes iedvesmai! Blogere Karlīna testē un iesaka
Gardas Līgo receptes iedvesmai! Blogere Karlīna testē un iesaka

Pašgatavots krēmsiers vai biezpiens?  Tas ir tik vienkārši! TESCOMA Della Casa trauks biezpiena vai krēmsiera pagatavošanai būs neaizstājams palīgs, lai vienkārši un ērti pagatavotu svaigu krēmsieru ar mīļākajām pied...

Ieraksts publicēts: 19.06.18
Jauna nerūsējošā ūdens pudele īstām modes dāmām!
Jauna nerūsējošā ūdens pudele īstām modes dāmām!

RITO BLOGS RITO veikalos košs jaunums modes dāmām! Ja esi no tiem, kas regulāri aizmirst padzerties, tad šāds skaists aksesuārs noteikti vedinās uzņemt šķidrumu krietni vairāk kā parasti. Šoreiz aicinam uztura speciālisti...

Ieraksts publicēts: 13.04.18
Siera kūkas recepte ar jaunajiem sīrupiem VEDRENNE
Siera kūkas recepte ar jaunajiem sīrupiem VEDRENNE

RITO BLOGS Kurš gan teicis, ka kūkas cep tikai uz svētkiem? Lai arī pavasaris klauvē pie mūsu logiem un saldumiem cenšamies teikt NĒ, tomēr brīvdienās der sevi palutināt ar kādu saldu našķīti. Veikalos RITO nopērkami jauni sīrup...

Ieraksts publicēts: 04.04.18
Krāsainais dārzeņu sautējums! Vitro keramikas katliņa tests
Krāsainais dārzeņu sautējums! Vitro keramikas katliņa tests

RITO BLOGS Saule no rītiem lec ar vien agrāk un vēlāk riet – paliek gaišāks un pavasaris, vasara straujiem soļiem tuvojas. Lai silto dienu gaidīšana būtu īpašāka, piedāvāju krāsainā sautējuma recepti. Tā kā šobrīd i...

Ieraksts publicēts: 07.03.18
Veselīga maltīte vienmēr līdzi - testējam jauno Pioneer ēdiena termosu!
Veselīga maltīte vienmēr līdzi - testējam jauno Pioneer ēdiena termosu!

                      Lai cik ērti un kārdinoši nebūtu sabiedriskās ēdināšanas iestāžu pusdienu piedāvājumi, ja vēlamies piekopt veselīgu dzīvesveidu, pašu mājās gatav...

Ieraksts publicēts: 19.02.18
Karlīna Latsone - zupas sildošais spēks!
Karlīna Latsone - zupas sildošais spēks!

RITO BLOGS Šobrīd, kad ārā ir iestājusies ilgi gaidītā ziema, mēs meklējam veidus kā sasildīties! Papildus siltām cepurēm un šallēm noteikti nevajag aizmirst, ka sasildīt ķermeni var arī ar spēcinošu un siltu zupu. RITO sadarbīb...

Ieraksts publicēts: 08.02.18
Karlīna Latsone - viss par un ap ēšanas kultūru Latvijā!
Karlīna Latsone - viss par un ap ēšanas kultūru Latvijā!

RITO BLOGS Iedvesmas stāsti par galda kultūru Latvijā kopā ar Karlīnu Latsoni Vislabākie rezultāti virtuves darbos un galda klājumā rodas tad, ja ir iedvesma, pieredze un… labs padoms. Tieši tāpēc aizsākam jaunu rubriku &ldq...

Ieraksts publicēts: 31.01.18

{{ product.product_name }}

{{ key }} {{ variable }}
{{ value }}

Pieejamība

{{ store.address }}

Papildus trauku mazgāšana - {{ product.wash_price | priceFilter }} EUR

{{ price }} EUR ({{ product.discount_amount }} {{ product.discount_type == 'percent' ? '%' : 'EUR' }} atlaide)

{{ priceDiscount }} EUR

Nomas cena