BATTERSEA ELEKTRISKAIS PIPARU MALĒJS 21CM, Cole and Mason
Cole and Mason

Cole & Mason moto: ""Palīdzēt jums atklāt ikvienas maltītes garšu katru dienu ''.
1919.gadā uzņēmums sākotnēji dibināts kā dāvanu ražotne, bet jau vairāk nekā 100 gadus  Cole & Mason ir garšvielu eksperti  un viņu ražotās garšvielu dzirnaviņas ir iecienītas  daudzās mājsaimniecībās.
Laika gaitā uzņēmums izgudroja  pirmās akrila dzirnavas, iedvesmojoties no  apaļo akrila durvju rokturu estētikas.  Dzirnavas  “505” modelis joprojām ir šī sortimenta pamats.  Pārkāpjot tūkstošgades slieksni Cole & Mason sāka ražot savas pirmās elektroniskās dzirnaviņas. Šodien jau ir plašs elektronisko garšvielu  dzirnaviņu klāsts, ieskaitot jaunās dzirnaviņas, kas uzlādējamas  ar  USB. 2006.gadā, kļūstot par daļu no DKB Household, Cole & Mason ar jaunu vērienu uzsāka ražošanu un ieviesa jaunumu – divpusējās “Inverta“ dzirnaviņas. Drīz pēc tam uzņēmums radīja  savu slavenāko dzirnavu dizainu – “Dervents”. Novērtējot dzirnaviņu precīzo mehānismu, uzņēmums iegūst arī mājsaimniecības preču (Housewares) augstāko balvu.
Uzņēmuma misija -  būt klātesošam  katra gatavotāja  kulinārijas atklājumos. Piedāvājot   produktus, kas piemēroti plaša spektra garšvielu pielietojumam,  uzņēmuma mērķis ir sniegt  visu nepieciešamo, maksimāli  uzlabojot katras maltītes garšu - sākot no uzkodām vai ātrām  sviestmaizēm un beidzot ar visaptverošiem svētkiem.
Visi produkti ir izstrādāti ar eleganci un precizitāti detaļās, lai atvieglotu  garšvielu pielietojumu, vienlaikus baudot estētisku gandarījumu par šo produkciju izcilo  dizainu, kas padara mājas interjeru šarmantāku, ar eleganci. Inovācijas, stils un uzticamība ir bijuši zīmola pamatelementi  no uzņēmuma  pirmsākumiem līdz pat mūsdienām. 

BATTERSEA ELEKTRISKAIS PIPARU MALĒJS 21CM, Cole and Mason

Preces kods: GB02H3003410
Zīmols: Cole and Mason
Augstums: 21 cm
Materiāls: Nerūsējošais tērauds

{{ productPrice | priceFilter }} EUR

{{ productDiscount | priceFilter }} EUR

Atlikumā mazāk par 10 gab.
Atlikumā vairāk par 10 gab.
Apskatīt grozu
Kur meklēt?

Prece ir pieejama mūsu internetveikalā un šajos RITO veikalos:

  • Rīga, t/c Spice Home
  • Rīga, IC AKROPOLE Alfa
  • Tallinn, T1 Mall of Tallinn
  • Rīga, Marijas iela 11
  • Rīga, t/c Mols
  • Ventspils, Kārļa iela 2
  • Liepāja, t/c Kurzeme
Preces apraksts

pegade.jpg

Stainless steel body, acrylic chamber Easy use button · Spring loaded mechanism · Adjustable grind fine to coarse · Each mill requires 6x AAA batteries (not included)

{{ product.product_name }}

{{ key }} {{ variable }}
{{ value }}

Pieejamība

{{ store.address }}

Papildus trauku mazgāšana - {{ product.wash_price | priceFilter }} EUR

{{ price }} EUR ({{ product.discount_amount }} {{ product.discount_type == 'percent' ? '%' : 'EUR' }} atlaide)

{{ priceDiscount }} EUR

Nomas cena