Padari svētkus īpašus ar Goodwill dekoriem!

Padari svētkus īpašus ar Goodwill dekoriem!

Šajos Ziemassvētkos darbīgie Goodwill rūķi ir sagatavojuši eglīšu rotājumus un interjera dekorus visdažādākajām gaumēm un noskaņām. No pasaulslaveniem pasaku varoņiem un motīviem ar modernu pieskaņu līdz klasiskām krāsām un formām, katrs atradīs sev piemērotākās dekorācijas.

 

Once Upon a Time

Nonāc savas mīļākās pasakas pasaulē un dodies brīnumu pilnos piedzīvojumos. Sēdies ķirbja karietē un brauc uz balli vai dodies līdzi Alisei uz Brīnumzemi. Once Upon a Time kolekcija radīs pasakainu atmosfēru.


Winter Frost

Dienām paliekot īsākām, sniegs padara pat tumšākās stundas gaišas. Ietērp eglīti baltā sniega kārtā ar Winter Frost kolekciju radot gaišu un vieglu noskaņu.


Art Decotique

Retro noskaņai Art Decotique kolekcija aizvedīs gadsimtu atpakaļ. Izcel interjeru ar 1920. gadu šarmu, eleganci un eksotiskumu.


Swan Lake

Skaistai eglītei piestāv arī izsmalcināti rotājumi. Padari eglīti vēl graciozāku ar Swan Lake kolekciju, kas iedvesmota no pasaulslavenās baleta izrādes Gulbju Ezers.


Bohemian Fairies

Sauc palīgā fejas apbur eglīti ar Ziemassvētku prieku. Ar Bohemian Fairies kolekciju būsi soli tuvāk brīnumainiem Ziemassvētkiem.


Nutcracker

Atdzīvini interjeru un dodies piedzīvojumā ar Nutcracker kolekciju, veidotu pēc klasiskā Ziemassvētku stāsta Riekstkodis.


A Christmas Carol

Sagaidi Ziemassvētkus ar mūziku sirdī. A Christmas Carol kolekcija radīs jautru un aktīvu atmosfēru visiem.


Santa’s Gifts

Ziemassvētki nav iedomājami bez Ziemassvētku vecīša, viņa palīgiem un dāvanām. Dodies palīgā Ziemassvētku vecītim lielajā dienā ar Santa’s Gifts kolekciju.


Le Candy Shop

Šogad darbīgie rūķi ir sagatavojuši dažādus saldumus eglītei. Ziemassvētki būs saldāki un gaišāki ar Le Candy Shop kolekciju.


Silver and Mahogany

Piepildi Ziemassvētkos istabu ar sudrabainu mirdzumu. Silver and Mahogany kolekcija piedāvā klasiskas formas ar modernu pieskaņu.


Lapland Winter

Mājīgu Ziemassvētku noskaņu palīdzēs radīt Lapzemes iedvesmotā kolekcija Lapland Winter.


Goodwill

Apbur Ziemassvētkus ar augstākās kvalitātes dekorācijām no Beļģijas dizaina ekspertiem Goodwill.

 

APSKATĪT VISU PIEDĀVĀJUMU

Ieraksts publicēts: 03.12.2021, 10:24
Doties atpakaļ
Iesakām izlasīt!
Termoss, termopudele vai termokrūze - kā izvēlēties piemērotāko? Pirmā daļa
Termoss, termopudele vai termokrūze - kā izvēlēties piemērotāko? Pirmā daļa

Koki ietērpti sniega kreklā, zeme apsegta ar baltu kārtu un sals virmo gaisā - daba devusi iespēju izbaudīt lieliskus skatus! Mežs, jūrmala, parks, kalns – lai arī kur mēs dotos izbaudīt ziemas priekus, nepieciešams parūpēties, lai nepa...

Ieraksts publicēts: 11.02.21
Mākslas klasika jaunās formās ar Goebel
Mākslas klasika jaunās formās ar Goebel

  Lai izbaudītu un novērtētu augstākās klases mākslu, mēs dodamies uz muzeju vai galeriju. Bet ko darīt, ja mēs vēlamies uzsākt rītu ar nelielu mākslas iedvesmu? Vai arī mēs vēlamies paņemt nedaudz mākslas sev līdzi?   Protams, mēs varam...

Ieraksts publicēts: 26.11.20

{{ product.product_name }}

{{ key }} {{ variable }}
{{ value }}

Pieejamība

{{ store.address }}

Papildus trauku mazgāšana - {{ product.wash_price | priceFilter }} EUR

{{ price }} EUR ({{ product.discount_amount }} {{ product.discount_type == 'percent' ? '%' : 'EUR' }} atlaide)

{{ priceDiscount }} EUR

Nomas cena