Jaunumi no zīmola Seltmann Weiden!

Jaunumi no zīmola Seltmann Weiden!

SELTMANN WEIDEN

Porcelāns, kas ražots Vācijā ar vairāk kā 200 gadu pieredzi, vēsturi un vārdu.

Fabrika Christian Seltmann Porcelain (Seltmann Weiden) ir dibināta 1910.gadā, pārņemot fabriku Royal Privileged Tettau Porcelain (Königlich Tettau). 1990. un 1995.gadā pievienojās četri specializētie porcelāna ražotāji un mākslas departaments, tādējādi uzņēmums pārrauga par Grupu, kuru vada vienas ģimenes uzņēmums.  5 fabrikas ar 800 darbiniekiem ražo izsmalcinātus porcelāna izstrādājumus mājsaimniecību, viesnīcu un ēdināšanas uzņēmumu vajadzībām. Tāpat tiek ražotas pārsteidzošas figūriņas un dāvanu izstrādājumi. Pārņemot Bavārijā vecāko porcelāna fabriku Porzellanfabrik Königlich Tettau, Seltmann Grupa pārmantoja vairāk nekā 200 gadus ilgu porcelāna ražošanas pieredzi.

“Mīlēt savas Mājas – visskaistākā tās izpausmē"

Tāds ir moto jaunajiem daudzkrāsainajiem Seltmann Weiden traukiem no porcelāna sērijas "LIFE". Vai tie tiek kombinēti kopā vai arī likti atsevišķi, šie porcelāna trauki radīs krāšņu noskaņu Jūsu galda klājumam kā ikdienā, tā arī svētkos.

"LIFE FRIDA" SĒRIJAS TRAUKI

"Frida" savās mājās Alpos - Viņa jūtas kā mājās starp kalniem un ielejām. Atspirdzinošais gaiss un plašais dabas izplatījums liek viņas sirdij pukstēt straujāk. Mājās viņu nekas un neviens nevar iztraucēt. Kopā ar  "Frida" ziedošo, svaigi zaļā krāsā dekorēto trauku komplektu katrā galda klājumā ieplūst priecīga noskaņa.

"LIFE VALERIE" SĒRIJAS TRAUKI

"Valerie" pasaules sieviete - Viņa ir veiksminiece un kosmopolīte. Vārds Jetset viņai nav nekas svešs. Atrodoties virs mākoņiem viņa izjūt brīvību un atbrīvotību. Katrā zemes stūrītī "Valerie" atradīs savu daļiņu mājas. Rozā ziedu dekors reprezentē modernu pasaules sievieti, kura dievina ceļot. Īpaši dabīgi šis dekora komplekts iekļaujas koptēlā, to uzliekot uz pusdienas servējamās paplātes.

"MEDINA GOLD" SĒRIJAS TRAUKI

"Medina Gold" sērijas trauki ar pārsteidzoši vienkāršu un tomēr perfektu, mūsdienīgu, elegantu, un klases pilnu dizianu. To smalkais krēmkrāsas tonis izstaro īpašu siltumu un komfortu. Zelta apmale Jūsu galdam piešķir cēlu akcentu, valdzinājuma un greznības pieskārienu gan ikdienā, gan svētkos.

"LIDO BLACK LINE" SĒRIJAS TRAUKI

"Lido Black Line" sērijas trauki ar smalki melnu līniju akcentē skaistus traukus vienkāršā elegancē. Mīkstas noapaļotas formas ir vizuāli glaimojošas un lieliski piemērotas ikdienas lietošanai.

"RUBIN CREAM" SĒRIJAS TRAUKI

"Rubin Cream" kolekcija - bezgala elegantais porcelāns. Kolekcijas produktu vienkāršā forma savienojumā ar trauku malu maigi izliekto reljefu izstaro īpašu izsmalcinātību. 

"TRIO NERO" SĒRIJAS TRAUKI

"Trio Nero" mūsdienīgs, viegls un dzīvespriecīgs – šādi sevi piesaka sērijas "Trio" porcelāna trauki. Ērtas formas nodrošina augstu komforta līmeni, un ar smalko, bet nepārprotamo dizainu tas būs piemērots gan ikdienas lietošanai, gan svētku galdam. Nero dekors uz traukiem uzbur aizraujošu, ēnām līdzīgu rakstu ar dažām tumšām līnijām.

"MARIELUISE ELFENBEIN" SĒRIJAS TRAUKI

"Marieluise Elfenbein" sērijas trauki šķiet, ir atdzīvināti no vecajiem, labajiem laikiem. Šī porcelāna īpašā iezīme ir tā maigā ziloņkaula krāsa, kas lieliski saskan ar formas graciozi izliektajām līnijām.

APSKATĪT VISAS SELTMANN WEIDEN PRECES

Ieraksts publicēts: 05.04.2022, 15:58
Doties atpakaļ
Iesakām izlasīt!
Veic pirmo soli, lai dzīvotu zaļāk!
Veic pirmo soli, lai dzīvotu zaļāk!

Mums katram ir iespēja sniegt savu ieguldījumu planētas ilgtspējībai. Mūsu preču izvēle savām ikdienas vajadzībām atstāj ietekmi uz mūsu ekosistēmu. Veic pirmo soli dabai draudzīgai planētai un izvēlies ilgtspējīgas preces. Samazināt ekoloģiskās pēda...

Ieraksts publicēts: 08.06.21
Kā pareizi izvēlēties nazi?
Kā pareizi izvēlēties nazi?

Iedomājies situāciju! Tu dodies uz veikalu, lai iegādātos nazi, bet nezini, kāds nazis Tev ir nepieciešams, vien zini, ka mājās nevari atgriezties bez naža.   Tu ieej veikalā, pieej pie nažu stenda, bet tur parādās tādi vārdi kā funkcij...

Ieraksts publicēts: 25.06.20

{{ product.product_name }}

{{ key }} {{ variable }}
{{ value }}

Pieejamība

{{ store.address }}

Papildus trauku mazgāšana - {{ product.wash_price | priceFilter }} EUR

{{ price }} EUR ({{ product.discount_amount }} {{ product.discount_type == 'percent' ? '%' : 'EUR' }} atlaide)

{{ priceDiscount }} EUR

Nomas cena