Dāvanu kartes

Dāvanu kartes

Cienījamie klienti! Informējam, ka dāvanu kartēm, kas iegādātas no 01.06.2020. līdz 31.12.2020., tiek pagarināts izņemšanas periods par 2 mēnešiem. Visas dāvanu kartes, kuras iegādātas no 2020. gada 1. jūnija līdz 31. decembrim ir derīgas 8 mēnešus no pirkuma iegādes brīža. 

 

Dāvanu karte nav bezpersoniska lieta, tā ir vēl rūpīgāk pārdomāta dāvana kā jebkura cita, jo tieši dāvanu karte ir lieliska iespēja sagādāt mīļajiem visvairāk prieka, jo tā sniedz iespēju iegādāties sev visnepieciešamāko un viskārotāko lietu!
Dāvanu kartes saņēmējs būs priecīgs, jo tā ir ne tikai iespēja saņemt skaistu vai praktisku lietu virtuvei un mājai, bet arī izbaudīt iepirkšanās procesu, un pašam būt savu vēlmju noteicējam. RITO veikalos ir plaša dāvanu izvēle jebkurai gaumei un vēlmei.

 

Dāvanu kartes ir pieejamas 10 EUR / 15 EUR / 25 EUR un 50 EUR vērtībā.

 

Dāvanu karti iespējams iegādāties attālināti, zvanot uz RITO veikalu T/C Alfa, T/C Spice Home, no 3. februāra RITO Ventspils.


RITO T/C Alfa - 22007943
RITO T/C Spice Home - 26681755
RITO Ventspils - 26650187

Ieraksts publicēts: 23.11.2020, 18:00
Doties atpakaļ
Iesakām izlasīt!
Idejas pavasarīgam galda noformējumam
Idejas pavasarīgam galda noformējumam

Pavasaris ir klāt! Sadarbībā ar interjera dizaineri Aiju Stēgu piedāvājam idejas kā skaisti un eleganti uzklāt pavasarīgu galda klājumu, kas atbilst šī brīža tendencēm.   Viena no izteiktākajām tendencēm interjerā 2021.  gadā ir da...

Ieraksts publicēts: 09.04.21
Idejas Lieldienu galda noformējumam
Idejas Lieldienu galda noformējumam

Jau pavisam drīz katrs savās mājās svinēsim Lieldienas, tāpēc laiks domāt arī par skaistu galda noformējumu! Radīt īsto svētku noskaņu gan sev, gan mājiniekiem mums palīdzēs interjera dizainere Aija Stēga.   Katru gadu galda klājuma tendences...

Ieraksts publicēts: 23.03.21

{{ product.product_name }}

{{ key }} {{ variable }}
{{ value }}

Pieejamība

{{ store.address }}

Papildus trauku mazgāšana - {{ product.wash_price | priceFilter }} EUR

{{ price }} EUR ({{ product.discount_amount }} {{ product.discount_type == 'percent' ? '%' : 'EUR' }} atlaide)

{{ priceDiscount }} EUR

Nomas cena