Pavasarīgi jaunumi plašā klāstā no zīmola EASY LIFE

Pavasarīgi jaunumi plašā klāstā no zīmola EASY LIFE

 

EXOTIQUE

Exotique kolekcija dos eksotisku pieskārienu jūsu galda klājumam un radīs patīkamu atmosfēru, pusdienojot ar mājiniekiem. Plūstošas formas ar viļņotu maliņu, zelta apdari un tropisku dekoru!

 

COFFEE MANIA

Vai jūs mīlat kafiju vairāk par jebko citu? Tad Coffee Mania ir īsta kolekcija jums! Dažādās espresso tases un krūzes katru dienu atgādinās cik īpaša, nepieciešama un svarīga ir kafija ikdienas dzīvē. Vai piekritīsiet?

KILIMANJARO

Coffee Mania Kilimanjaro sērija ir kā patīkams un pārsteidzošs piedzīvojums. Moderni Āfrikas dabas motīvi ar maigām krāsām radīs katru mirkli kā ceļojumu. 

SHAPES

Ja vēlaties oriģinālus traukus, kas neatbilst klasikas normām, tad Coffee Mania Shapes kolekcija ir tieši jums! Spilgtas krāsas un abstraktas formas aizraujošiem mirkļiem.

 

TERMOPUDELES

Nerūsējošā tērauda termopudeles ar unikālu dizainu, dažādām krāsām un rakstiem. Termopudeles uztur dzērienu karstu līdz 12 stundām un aukstu līdz 24 stundām. Tas ir ikdienas priekšmets, kas apvieno lielisku dizainu un veselīgu dzīvesveidu. Elegance un krāsas jūsu ikdienas dzīvē!

 

ELEMENTS

Elements kolekcija radīs modernu un ar krāsām piepildītu noskaņu galdam. Trauki veidoti, sekojot jaunākajam tendencēm, ko piedāvā krāsu institūts “Pantone”, un lieliski iederēsies modernos interjeros.

 

MASTERPIECE

Masterpiece kolekcija ir īsts meistardarbs: tās krūzes un šķīvji ilustrē dažas no visu laiku slavenākajām gleznām, kā Gustava Klimta The Kiss un Tree of Life.

 

SYMPHONIE

Symphonie kolekcijas trauku maigās un gaišās krāsas ar ziedu motīviem radīs mierīgu, romantisku, pavasara noskaņu. Padariet tējas, kafijas vai kāda cita mīļākā dzēriena baudīšanu vēl smalkāku!

 

ELEGANCE

Elegance jaunās formās! Kolekcijas trauki ar neregulārām viļņotām formām un zelta apdari padarīs pusdienošanu par unikālu pieredzi. Maigi zilie augu raksti iederēsies visdažādākajos galda klājumos. 

 

APSKATĪT VISAS EASY LIFE PRECES

Ieraksts publicēts: 27.04.2021, 12:44
Doties atpakaļ
Iesakām izlasīt!
3 pavasarīgas receptes, kuras izmēģināt brīvdienās
3 pavasarīgas receptes, kuras izmēģināt brīvdienās

Iestājoties pavasarim, laiks kļūst siltāks, vakari garāki un pieaug vēlme savā uzturā iekļaut vieglākus ēdienus. Palielinās pieprasījums pēc zaļumiem un sezonālām sastāvdaļām! Piedāvājam 3 pavasarīgas receptes, kuras vari pagatavot mājas apstākļos. I...

Ieraksts publicēts: 16.04.21
Idejas pavasarīgam galda noformējumam
Idejas pavasarīgam galda noformējumam

Pavasaris ir klāt! Sadarbībā ar interjera dizaineri Aiju Stēgu piedāvājam idejas kā skaisti un eleganti uzklāt pavasarīgu galda klājumu, kas atbilst šī brīža tendencēm.   Viena no izteiktākajām tendencēm interjerā 2021.  gadā ir da...

Ieraksts publicēts: 09.04.21

{{ product.product_name }}

{{ key }} {{ variable }}
{{ value }}

Pieejamība

{{ store.address }}

Papildus trauku mazgāšana - {{ product.wash_price | priceFilter }} EUR

{{ price }} EUR ({{ product.discount_amount }} {{ product.discount_type == 'percent' ? '%' : 'EUR' }} atlaide)

{{ priceDiscount }} EUR

Nomas cena