Iepriecini savus tuvākos ar viņu mīļākā hobija Dunoon krūzi!

Iepriecini savus tuvākos ar viņu mīļākā hobija Dunoon krūzi!

Katram ir kāds hobijs vai intereses, kas aizrauj. Kad esam aizrautīgi, mums ir vēlme izbaudīt katru mirkli, bet ne vienmēr tas ir iespējams. Mūsu hobiji un intereses tiek ievītas ikdienas dzīvē, piemēram, ar traukiem un interjera priekšmetiem vai apģērbu, kas asociējas ar hobiju. Tas izpauž mūsu aizraušanos un atgādina par to ikdienas rutīnā.

 

Oriģināla krūze ir lielisks veids kā ikdienā atcerēties par savu hobiju vai aizraušanos. Vai tas ir rīts, vai vakars, darba diena vai brīvdiena, krūze ir mums blakus. Šī krūze var būt kā uzmundrinājums ikdienas gaitās, atgādinot par to, kas sagādā prieku. Izvēloties piemērotāko krūzi, tās kvalitāte un dizains ir ļoti svarīgs. Jo, tomēr, ja mēs par kaut ko esam aizrautīgi, mēs to vēlamies darīt pēc iespējas labāk. To pašu var teikt par Skotijas zīmolu Dunoon, kas izceļas ar augstas kvalitātes un orģinālām krūzēm.

Radīts 1974. gadā Skotijā. Zīmola apņemšanās izmantot tikai augsti kvalificētus amatniekus ir veicinājusi reputāciju kā skaistu un kvalitatīvu krūžu ražotājam. Sadarbojoties ar dažādiem māksliniekiem un dizaineriem, Dunoon rada krūzes ar unikālām formām un dizainu, kuras tiek ražotas no smalkā kaula porcelāna un akmens masas. Zīmola krūzes ir iecienītas visā pasaulē, tās tiek eksportētas uz vairāk nekā 60 valstīm Eiropā, Ziemeļamerikā un Āzijā.

Dunoon preču klāstā atradīsiet krūzes dažādās tēmās un dizainos, kas būs piemērotas visām gaumēm. Iepriecini savus tuvākos ar viņu mīļākā hobija vai aizraušanās krūzi, lai ikdienas rutīnu padarītu interesantāku.

 

 

Apskati visu Dunoon preču klāstu šeit.

Ieraksts publicēts: 29.12.2020, 11:44
Doties atpakaļ
Iesakām izlasīt!
Mākslas klasika jaunās formās ar Goebel!
Mākslas klasika jaunās formās ar Goebel!

  Lai izbaudītu un novērtētu augstākās klases mākslu, mēs dodamies uz muzeju vai galeriju. Bet ko darīt, ja mēs vēlamies uzsākt rītu ar nelielu mākslas iedvesmu? Vai arī mēs vēlamies paņemt nedaudz mākslas sev līdzi?   Protams, mēs varam...

Ieraksts publicēts: 26.11.20
Dāvanu kartes
Dāvanu kartes

Dāvanu karte nav bezpersoniska lieta, tā ir vēl rūpīgāk pārdomāta dāvana kā jebkura cita, jo tieši dāvanu karte ir lieliska iespēja sagādāt mīļajiem visvairāk prieka, jo tā sniedz iespēju iegādāties sev visnepieciešamāko un viskārotāko...

Ieraksts publicēts: 23.11.20

{{ product.product_name }}

{{ key }} {{ variable }}
{{ value }}

Pieejamība

{{ store.address }}

Papildus trauku mazgāšana - {{ product.wash_price | priceFilter }} EUR

{{ price }} EUR ({{ product.discount_amount }} {{ product.discount_type == 'percent' ? '%' : 'EUR' }} atlaide)

{{ priceDiscount }} EUR

Nomas cena