Uzglabā un pārvieto ēdienu ērtāk ar LUMINARC Easy Box

Uzglabā un pārvieto ēdienu ērtāk ar LUMINARC Easy Box

Ikdienas gaitās ēdiena uzglabāšanas trauki ir noderīgi dažādākajās situācijās. Gatavojot mājās, ēdienu var sarūpēt vairākām dienām. Pašgatavotas pusdienas var paņemt līdzi uz darbu vai universitāti un ielikt kvalitatīvā uzglabāšanas traukā.

 

Luminarc Easy Box trauki ir lielisks risinājums ēdienu uzglabāšanai un pārvietošanai. Ražoti no jauna, videi draudzīga stikla materiāla Silium 75! Uzglabājot pārtiku ilgtermiņā, traukos nepaliks ēdiena aromāti, tie saglabās caurspīdīgumu un lietojot metāla piederumus neatstās skrāpējumus.

Pasaules līderis trauku ražošanā, Luminarc zīmols izceļas ar inovatīvām stikla ražošanas metodēm, materiāliem un stingru kvalitātes kontroli, nodrošinot, ka zīmola trauki ir īpaši izturīgi un viegli kopjami. Easy Box trauku sērijai Luminarc dizaina komanda ir pievērsusi īpašu uzmanību ērtai lietošanai:

 

  • Vāciņš ir veidots tā, lai tas ērti pieguļ traukam;
  • Aizvēršanas punkts hermētiski noslēdz trauku un aizdare nodrošina necaurlaidību, padarot šķidrumu pārvietošanu drošu pret izšļakstīšanos;
  • Vāka apmale veidota, lai vienkārši un ērti savienotu vienāda izmēra traukus, kas ietaupa vietu;
  • Traukus var droši lietot mikroviļņu krāsnī un cepeškrāsnī līdz 250 grādiem;
  • Aktīvā tvaika atvere ļauj atstāt vāku sildot mikroviļņu krāsnī vai cepeškrāsnī;
  • Trauki ir droši regulārai mazgāšanai trauku mazgājamā mašīnā, nezaudējot krāsu un nebojājot materiālus.

 

Kaste.ipasibas.png

 

Easy Box uzglabāšanas trauki ir ērti lietojami, videi draudzīgi un nesatur organismam kaitīgas vielas. Stikla trauki tiek apstrādāti rūdīšanas procesā, padarot tos īpaši izturīgus pret triecieniem. Silium 75 ir stikla veids, kas ir paša zīmola radīts, nesatur boru un citus smagos metālus. Plastmasas vāciņi un silikona blīvējumi Easy Box traukiem nesatur BPA.

Luminarc Easy Box uzglabāšanas trauki ir ieguldījums ilgtspējībā! Izmanto to pašu trauku, lai pārvietotu, uzsildītu un baudītu pusdienas, samazinot ūdens patēriņu trauku mazgāšanai. Aizvieto plastmasas traukus ar videi draudzīgiem materiāliem! Parūpējies par veselību un lieto traukus bez kaitīgām vielām, saudzējot sevi un dabu!

Ieraksts publicēts: 19.02.2021, 15:23
Doties atpakaļ
Iesakām izlasīt!
Termoss, termopudele vai termokrūze - kā izvēlēties piemērotāko? Pirmā daļa
Termoss, termopudele vai termokrūze - kā izvēlēties piemērotāko? Pirmā daļa

Koki ietērpti sniega kreklā, zeme apsegta ar baltu kārtu un sals virmo gaisā - daba devusi iespēju izbaudīt lieliskus skatus! Mežs, jūrmala, parks, kalns – lai arī kur mēs dotos izbaudīt ziemas priekus, nepieciešams parūpēties, lai nepa...

Ieraksts publicēts: 11.02.21
Mākslas klasika jaunās formās ar Goebel
Mākslas klasika jaunās formās ar Goebel

  Lai izbaudītu un novērtētu augstākās klases mākslu, mēs dodamies uz muzeju vai galeriju. Bet ko darīt, ja mēs vēlamies uzsākt rītu ar nelielu mākslas iedvesmu? Vai arī mēs vēlamies paņemt nedaudz mākslas sev līdzi?   Protams, mēs varam...

Ieraksts publicēts: 26.11.20

{{ product.product_name }}

{{ key }} {{ variable }}
{{ value }}

Pieejamība

{{ store.address }}

Papildus trauku mazgāšana - {{ product.wash_price | priceFilter }} EUR

{{ price }} EUR ({{ product.discount_amount }} {{ product.discount_type == 'percent' ? '%' : 'EUR' }} atlaide)

{{ priceDiscount }} EUR

Nomas cena