Mākslas klasika jaunās formās ar Goebel

Mākslas klasika jaunās formās ar Goebel

 

Lai izbaudītu un novērtētu augstākās klases mākslu, mēs dodamies uz muzeju vai galeriju. Bet ko darīt, ja mēs vēlamies uzsākt rītu ar nelielu mākslas iedvesmu? Vai arī mēs vēlamies paņemt nedaudz mākslas sev līdzi?

 

Protams, mēs varam iegādāties mākslas darba repliku, piekārt pie sienas un malkojot rīta kafiju to izbaudīt. Bet ne katram tam ir laiks vai vieta, kur to darīt. Turklāt, tieša replika nespēs ietvert orģinālā meistardarba nianses, kas to padara par augstākās klases mākslas darbu. Ja mēs gribam uzsākt katru rītu ar mākslas iedvesmu, uz muzeju mēs nedosimies. Ja mēs vēlamies augstākas klases mākslu sev līdzi, mēs pilnu mākslas darbu neņemsim. Līdz ar to mēs meklējam alternatīvas.

 

Klods Monē (Clode Monet), Vinsents van Gogs (Vincent van Gogh), Gustavs Klimts (Gustav Klimt) ir tikai daži no pasaulslaveniem māksliniekiem, kuru darbi tiek replicēti un attēloti uz dažādiem priekšmetiem. Tomēr, lai pilnībā novērtētu leģendāru mākslinieku darbu būtību ikdienas priekšmetos, tiem ir jābūt augstas kvalitātes un mākslinieka cienīgai interpretācijai. To pilnībā var panākt tikai mākslinieks, kurš arī ir meistara titula cienīgs. Kad mēs redzam šo produktu, mēs jūtam, ka tā nav vienkārša replika, tas ir mākslas darbs ko mākslinieks ir veidojis iedvesmojoties no saviem priekštečiem un ir radīts ar kaisli un cieņu.

 

Viens no ražotājiem, kas ietver pasaulslavenu mākslinieku dizainus un leģendāru mākslas meistaru darbu interpretācijas ar modernisma pieskārienu augstākajā kvalitātē ir Goebel. Šajā Vācijas uzņēmumā māksla tiekas ar amatniecību, lai radītu neapšaubāmi unikālus priekšmetus. Augsti cienīti mākslinieki veido modernus dizainus vai arī izmantojot vēsturiskus motīvus tos modernizē. Tad amatniecības eksperti šos dizainus pārvērš augstas kvalitātes produktos.

 

 Goebel.gen.png

 

Jau kopš uzņēmuma pirmsākumiem 1871. gadā, īpašs uzsvars ir vienmēr bijis uz māksliniecisko izpausmi, kvalitāti un izcilāko meistarību. Goebel zīmols kļuva atpazīstams visā pasaulē, kad 1935. gadā pateicoties mūķenes Marijas Innocentias Hummelas (Maria Innocentia Hummel) gleznām, tika izgatavotas pirmās figūriņas, kas guva lielu atzinību. Ciešā sadarbībā ar slaveniem māksliniekiem un dizaineriem, porcelāna, stikla un līdzīgu materiālu priekšmeti kļūst par kaut ko ļoti īpašu. To bija iecerējuši uzņēmuma dibinātāji un tas padarīja Goebel par starptautisku veiksmes stāstu.

 

Goebel produktos tiek attēloti tādu mākslinieku darbi kā Klods Monē, Vinsents van Gogs, Pjērs Ogists Renuārs, Alfonss Muha, Gustavs Klimts. Daļa produktu tiek pūsti ar muti, tāpēc tie ir unikāli. Gandrīz visus produktus var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā, vienīgi produkciju ar apzeltītajiem ornamentiem iesaka mazgāt ar rokām siltā ūdenī. Kā arī šī produkcija nav piemērota likšanai mikroviļņu krāsnīs.

 

Meistardarbi gleznošanai uz porcelāna un stikla - Klasika darbojas jaunā formā un dimensijā. Goebel produktu līnija Artis Orbis piedāvā pasaulslavenu mākslinieku darbus kā kolekcijas un dekorācijas izdevumus. Pateicoties sarežģītām ražošanas metodēm un kvalitatīvam roku darbam, elegance un stils tiek apvienoti viens ar otru. Ekskluzīvais un daļēji ierobežotais Artis Orbis produktu klāsts ļauj izjust lielisku mākslu jaunā veidā. Precizējiet savu personīgo gaisotni ar mākslas vēstures meistardarbiem! Cēli materiāli, augsta kvalitāte un tīrs roku darbs ir kolekcijas Artis Orbis raksturīgās iezīmes. Visi izstrādājumi tiek apdarināti no abām pusēm un veido veselumu.

 

Apskatīt visas Goebel preces.

Ieraksts publicēts: 26.11.2020, 17:14
Doties atpakaļ
Iesakām izlasīt!
Termoss, termopudele vai termokrūze - kā izvēlēties piemērotāko? Pirmā daļa
Termoss, termopudele vai termokrūze - kā izvēlēties piemērotāko? Pirmā daļa

Koki ietērpti sniega kreklā, zeme apsegta ar baltu kārtu un sals virmo gaisā - daba devusi iespēju izbaudīt lieliskus skatus! Mežs, jūrmala, parks, kalns – lai arī kur mēs dotos izbaudīt ziemas priekus, nepieciešams parūpēties, lai nepa...

Ieraksts publicēts: 11.02.21
Mākslas klasika jaunās formās ar Goebel
Mākslas klasika jaunās formās ar Goebel

  Lai izbaudītu un novērtētu augstākās klases mākslu, mēs dodamies uz muzeju vai galeriju. Bet ko darīt, ja mēs vēlamies uzsākt rītu ar nelielu mākslas iedvesmu? Vai arī mēs vēlamies paņemt nedaudz mākslas sev līdzi?   Protams, mēs varam...

Ieraksts publicēts: 26.11.20

{{ product.product_name }}

{{ key }} {{ variable }}
{{ value }}

Pieejamība

{{ store.address }}

Papildus trauku mazgāšana - {{ product.wash_price | priceFilter }} EUR

{{ price }} EUR ({{ product.discount_amount }} {{ product.discount_type == 'percent' ? '%' : 'EUR' }} atlaide)

{{ priceDiscount }} EUR

Nomas cena