Jaunumi no Lurch – elegantās pusdienu kastītes!

Jaunumi no Lurch – elegantās pusdienu kastītes!

Ikdienā sabalansēta maltīte ir ļoti svarīga mūsu veselībai. Daudzi no mums gatavo pusdienas vai pusdienu kastītes saturu nākamajai darba dienai vai universitātei iepriekšējā vakarā. Vissvarīgākais ir tas, ka tajā esošais ēdiens pēc iespējas ilgāk saglabājas svaigs un necieš izmantotās pārtikas kvalitāte un garša. Kam patīk izmirkusi sviestmaize vai apžuvis gurķis?

Vācijas zīmols Lurch ir gājuši soli tālāk savas jaunās pusdienu kastītes izstrādē: pārcēluši daudzkārt izmantoto un pārbaudīto vakuuma kolbu termo principu uz vakuuma pusdienu kastīti un tādējādi panākuši, ka saturs, līdzīgi kā pudeles, ilgāk tiek turēts auksts vai silts.

Kastītes ir apaļas, ilgtspējīgas, elegantas un izturīgas un piemērotas visu veidu ēdieniem. Pateicoties dubultsienu vakuuma izolācijai, temperatūra kastītes iekšpusē ilgu laiku tiek turēta nemainīga. Nerūsējošajā tēraudā nav kaitīgu vielu, piemēram, BPA vai mikroplastmasas.

Lurch pusdienu kastītes ir paredzētas ikdienas lietošanai. Tās ir uzticīgas pavadones, atrodoties ceļā, un vienmēr nodrošinās, ka maltītes ir baudāmas arī pēc ilgāka laika posma.

Kādas ir Lurch izolētās pusdienu kastes priekšrocības salīdzinājumā ar citām pusdienu kastēm?

Nerūsējošā tērauda kā materiāla vispārējā priekšrocība ir tā ilgtspēja. Viens no iemesliem, kāpēc jūs pērkat nerūsējošā tērauda pusdienu kārbu, ir tāpēc, ka tā ir tik izturīga un pēc tam mūsu planētai nerada kaitīgus atkritumus.

Ražošanā izmantots īpašu dubultsienu vakuuma izolācijas procesu. Tas nozīmē, ka jūs saņemat pusdienu kastīti, kas ļoti ilgi var uzturēt jūsu ēdienu vēsu vai siltu. Pagaidām Lurch ir vienīgie, kas šādu preci piedāvā termo produktu kategorijā!

Turklāt pusdienu kastītē, kas izgatavota no nerūsējošā tērauda, ​​pārtiku var turēt svaigu ilgāk nekā plastmasas kastītēs.

Nerūsējošā tērauda kastīti ir viegli tīrīt. Noņemiet vāku, ielieciet trauku mazgāšanas līdzekļa pilienu un izskalojiet zem tekoša ūdens. Ja iespējams, pusdienu kasti nevajadzētu ievietot trauku mazgājamā mašīnā, jo var gadīties, ka ar laiku trauku mazgājamās mašīnas agresīvie mazgāšanas līdzekļi nolobīs krāsojumu. Taču krāsas maiņa nekādi neietekmē preces izpildījuma kvalitāti.

Vēl viens liels pluss ir fakts, ka visi Lurch nerūsējošā tērauda izstrādājumi, ieskaitot mūsu jauno izolēto pusdienu kastīti, ir bez smaržas un garšas. Ēdiens nemainīs ne savu garšu, ne smaržu.

Kastītes ir lieliski piemērotas esot ceļā. Nerūsējošais tērauds ir viegls un ir lieliski piemērots pārvadāšanai no punkta A uz B.

Kastītes ir absolūti universālas. Principā tajās var uzglabāt jebko: maizi, augļus, dārzeņus un siltos ēdienus. Ēdiens saglabājas auksts vai silts, pateicoties mūsu iepriekšminētajai dubultsienu vakuuma izolācijai, un tos ir ērti ēst tieši no kārbas. Tā kā kastītes vāks ir vienkārši uzlikts uz apakšējās daļas, turbulences rezultātā var gadīties, ka daļa satura var izplūst uz āru. Pats vāks standarta situācijās pieguļ diezgan cieši, bet to vēl var papildu nostiprināt transportēšanas laikā, izmantojot komplektā iekļauto silikona siksnu.

Ieraksts publicēts: 15.01.2021, 14:22
Doties atpakaļ
Iesakām izlasīt!
Termoss, termopudele vai termokrūze - kā izvēlēties piemērotāko? Pirmā daļa
Termoss, termopudele vai termokrūze - kā izvēlēties piemērotāko? Pirmā daļa

Koki ietērpti sniega kreklā, zeme apsegta ar baltu kārtu un sals virmo gaisā - daba devusi iespēju izbaudīt lieliskus skatus! Mežs, jūrmala, parks, kalns – lai arī kur mēs dotos izbaudīt ziemas priekus, nepieciešams parūpēties, lai nepa...

Ieraksts publicēts: 11.02.21
Dāvanu kartes
Dāvanu kartes

Cienījamie klienti! Informējam, ka dāvanu kartēm, kas iegādātas no 01.06.2020. līdz 31.12.2020., tiek pagarināts izņemšanas periods par 2 mēnešiem. Visas dāvanu kartes, kuras iegādātas no 2020. gada 1. jūnija līdz 31. decembrim ir...

Ieraksts publicēts: 23.11.20

{{ product.product_name }}

{{ key }} {{ variable }}
{{ value }}

Pieejamība

{{ store.address }}

Papildus trauku mazgāšana - {{ product.wash_price | priceFilter }} EUR

{{ price }} EUR ({{ product.discount_amount }} {{ product.discount_type == 'percent' ? '%' : 'EUR' }} atlaide)

{{ priceDiscount }} EUR

Nomas cena