Zyliss

Tieši Šveicē 1951. gadā dibinātājs Karls Zīsets laida klajā pirmo Zyliss produktu kā ķiploku presi, kas kopš tā laika ir guvis ievērojamus panākumus visā pasaulē. Šodien Zyliss lepojas ar pievilcīgu un atšķirīgu pārdomāti izstrādātu, rūpīgi izgatavotu virtuves rīku sortimentu, ar daudziem produktiem sasniedzot kāroto Red Dot Award statusu.
Katra virtuves rīka Zyliss pamatā ir princips ""dizains priekam"". Tiek uzskatīts, ka visiem Zyliss produktiem vajadzētu ne tikai vienkārši un efektīvi veikt izcilu darbu, bet arī likt klientiem pasmaidīt katru reizi, kad tos lieto.
Zyliss mīl virtuves aromātus, krāsas, skaņas, garšu un faktūras. Karbonāde, karbonāde, karbonāde. Dzirksts un pops. Zyliss mīl sagriešanu un rīvēšanu, maisīšanu un sajaukšanu. Oranžā zibspuldze, zilās liesmas karstums. Svilpe, kad ķiploki ietriecas pannā. Tie ir svētki jutekļiem, un virtuve ir vieta, kur notiek darbība. Zyliss zina, ka ēdiena burvība sākas ilgi pirms maltītes nonākšanas pie galda. Tāpēc Zyliss izveido izcilus virtuves rīkus un aprīkojumu, kas paredzēti, lai palīdzētu jums pilnveidot pagatavošanas mākslu. Zyliss izmanto sešdesmit gadus ilgu Šveices pieredzi visā, ko dara, tāpēc rīkus ir prieks izmantot. Arī Zyliss produkti jūtas un izskatās lieliski. Neatkarīgi no tā, vai jūs saķepināt kartupeļus, nojaucat salātu lapas vai žonglējat ar mērci - sastāvdaļu sagatavošanai un gatavošanai ir sava valoda.

{{ product.product_name }}

{{ key }} {{ variable }}
{{ value }}

Pieejamība

{{ store.address }}

Papildus trauku mazgāšana - {{ product.wash_price | priceFilter }} EUR

{{ price }} EUR ({{ product.discount_amount }} {{ product.discount_type == 'percent' ? '%' : 'EUR' }} atlaide)

{{ priceDiscount }} EUR

Nomas cena