WMF

WMF ir tradīciju veidotājs un glabātājs vairāk nekā 160 gadus. Uzņēmums ir starptautisks, tas nosaka dinamisku vidi jauninājumiem un ir svarīgs iedvesmas avots tirgū. WMF piedāvā gardēžiem augstas kvalitātes, funkcionālus un skaisti izstrādātus produktus, kas atbilst pat visstingrākajiem dizaina standartiem..
WMF ir četras produktu līnijas, kas nosedz visu virtuves darbību spektru – produktu sagatavošana, pagatavošana, galda noformēšana un dzērienu pasniegšana. Sākot ar sastāvdaļu pagatavošanu, izmantojot precīzus virtuves nažus, līdz pat gatavošanai un cepšanai ar novatoriskiem traukiem un cepšanas pannām. Ēdiena baudīšanu, izmantojot piemērotus galda piederumus, kas ērti ieguļ rokā, rotājot savu galdu ar stilīgām karafēm, glāzēm un citiem piederumiem vai malkojot perfekti pagatavotu espresso. WMF katru no šiem mirkļiem padara īpašu kopš 1853. gada.
WMF ir lielisks pierādījums, ka dabiska kristāla glāzes ar tām piemītošo formu un mirdzumu, ir labākais priekš izcilākajiem vīniem. Triecienizturīgas un drošas mazgāšanai trauku mazgājamajā mašīnā, šīs spēcīgās glāzes ir veidotas, lai izturētu ikdienas ēdināšanas prasības. Tās ir veidotas vienlaidu un veidošanas procesā tām nav bijušas atstarpes starp glāzes kājiņu un glāzes augšdaļu. Glāzes no WMF tiek veidotas pa vienai, tām ir zems gravitātes centrs, kas nodrošina lielisku balansu, kas galu galā nozīmē mazāk salauztu glāžu un glazes ilgmūžību.
Dizains vienmēr ir bijusi neatņemama WMF korporatīvās filozofijas sastāvdaļa. Uzņēmums izmanto holistisku pieeju dizainam, apvienojot estētiku, funkcijas un lietojamību, vienlaikus koncentrējoties uz klientu. WMF produkti ir paredzēti tam, lai sagatavošana, maltītes gatavošana, ēdiena un dzērienu baudīšana klientiem būtu emocionāla pieredze. WMF panākumus šajā jomā parāda daudzās dizaina balvas, kuras uzņēmums saņem gadu no gada.

{{ product.product_name }}

{{ key }} {{ variable }}
{{ value }}

Pieejamība

{{ store.address }}

Papildus trauku mazgāšana - {{ product.wash_price | priceFilter }} EUR

{{ price }} EUR ({{ product.discount_amount }} {{ product.discount_type == 'percent' ? '%' : 'EUR' }} atlaide)

{{ priceDiscount }} EUR

Nomas cena