TERMOPUDELE 500ML, MELNA, NER.TĒR., Lurch
Lurch

Lurch  nodarbojas ar virtuves piederumu tirdzniecību kopš 1995.gada. Uzņēmuma galvenais mērķis ir nodrošināt lietotāja ērtību ikdienas virtuves darbos, izmantojot kvalitatīvus un funkcionālus jauninājumus virtuves piederumu klāstā.
Tos raksturo – inovācijas, dizains un atbilstoša cena. Lurch ir izstrādātājs, kas pazīstams ne tikai Vācijas tirgū, bet savu efektivitāti un panākumus guvis arī Eiropā un pasaulē, nodrošinot to ar inovatīviem virtuves un mājsaimniecības produktiem.
Lurch virtuves piederumus pasaulē atpazīst pēc to īpašajiem risinājumiem -   jaunāko  tendenču pielietošana,  saglabājot   to   funkcionalitāti  un kvalitāti. Skats uz nākotni  -  katram lietotājam   saņemt gandarījumu, lietojot šo produkciju.  

TERMOPUDELE 500ML, MELNA, NER.TĒR., Lurch

Preces kods: DE5500240908
Zīmols: Lurch
Krāsa: Melna
Melna
Melna
Tilpums: 0.5L
0.5L
0.5L

{{ productPrice | priceFilter }} EUR

{{ productDiscount | priceFilter }} EUR

Atlikumā mazāk par 10 gab.
Atlikumā vairāk par 10 gab.
Apskatīt grozu
Kur meklēt?

Prece ir pieejama mūsu internetveikalā un šajos RITO veikalos:

  • Rīga, t/c Spice Home
  • Rīga, IC AKROPOLE Alfa
  • Rīga, Marijas iela 11
  • Rīga, t/c Mols
  • Ventspils, Kārļa iela 2
  • Liepāja, t/c Kurzeme
Preces apraksts
Hermētisks vāciņš – ar tā gudro dizainu, vāciņš nodrošina, ka termo izolētā pudele ir 100% droša pret šķidrumu izšļakstīšanos, pat, ja tiek lietota gāzētiem dzērieniem! Uzmanību – nepielejiet tilpumu līdz pašai augšai, atstājiet vismaz 2cm no vāciņa līnijas. Pārklājums – augstās kvalitātes daudzslāņu pārklājums sniedz brīnišķīgu, dažādu krāsu iespējas un izveido satvērienam patīkamu virsmu. Nerūsējošā tērauda ārējā sieniņa – izturīgā nerūsējošā tērauda ārējā sieniņa noslēdz pudelē vakuumu un nodrošina pudelei termo izolāciju. Vakuums – pateicoties vakuuma izolācijai, kas atrodas starp nerūsējošā tērauda sieniņām, temperatūras ietekme starp pudelē esošo dzērienu un ārējo vidi – ir ļoti lēna, tāpēc dzēriens saglabājas karsts/auksts ilgāku laiku – līdz pat 12h. Iekšējā nerūsējošā tērauda sieniņa ar vara parklājumu – iekšējā sieniņa ir izgatavota no saskarē ar pārtiku droša nerūsējošā tērauda, kuram ārpuse ir pārklāta ar vara slānīti, tādejādi nodrošinot siltuma enerģijas uzkrāšanos un uzlabo ner.tērauda termoizolācijas īpašības. Šis nelielais izolācijas uzlabošanas solis daudziem ražotājiem parasti tiek izlaists izmaksu taupības nolūkos. Materiāls – Lurch vakuuma izolācijas termopudeles ir izgatavotas no nerūsējošā tērauda, polipropilēna un silikona – ikviens materiāls ir ticis testēts testēšanas institūtā Vācijā, ir absolūti drošs saskarē ar pārtiku, neitrāls pēc garšas un nesatur BPA!

{{ product.product_name }}

{{ key }} {{ variable }}
{{ value }}

Pieejamība

{{ store.address }}

Papildus trauku mazgāšana - {{ product.wash_price | priceFilter }} EUR

{{ price }} EUR ({{ product.discount_amount }} {{ product.discount_type == 'percent' ? '%' : 'EUR' }} atlaide)

{{ priceDiscount }} EUR

Nomas cena