Kristīne Brante izmēģina Lurch Lipstick termokrūzi!

Kristīne Brante izmēģina Lurch Lipstick termokrūzi!

Eleganta termokrūze noteikti būs praktisks un stilīgs aksesuārs ikdienas skrējienā. Ja regulāri aizmirsti padzerties, tad kvalitatīva termokrūze palīdzēs Tev atcerēties uzņemt šķidrumu. Kā zināms, lielākoties termokrūzēs neiesaka liet gāzētus dzērienus, jo tās nav tam paredzētas. Ja tomēr esi iecienījis ikdienā lietot, piemēram, atsvaidzinošu minerālūdeni, tad noteikti zini, ka termokrūze šāda mērķim nav paredzēta... līdz šim. Mums ir iepriecinošas ziņas, jo šobrīd plašo RITO termokrūžu piedāvājumu ir papildinājušas Lurch Lipstick termokrūzes, kuras ir paredzētas arī gāzētiem dzērieniem! Aicinājām jauno termokrūzi izmēģināt arī jaunajai māmiņai un aktīva dzīvesveida piekritējai Kristīnei Brantei (@brantekristine), kura atzīst, ka pati ikdienā ir iecienījusi gāzēto minerālūdeni.

 

„Termokrūze ir neatņemama manas ikdienas sastāvdaļa, jo bieži dzeru rīta kafiju, dodoties ar Austru (piez.meita) pastaigā. Kā arī, nav noslēpums, ka es vairs nebaroju ar krūti, tāpēc man termokrūze arī tiek izmantota piena maisījuma siltuma uzglabāšanai pēc iespējas ilgākam laika posmam,” saka Kristīne.

 

Kristīne atzīst, ka viņai termokrūzē patīk tas, ka tā ir kompakta un sievišķīga. Ejot pastaigās, tā uztur siltumu līdz 12 stundām un viņu patīkami pārsteidza, ka tā ir paredzēta arī gāzētā ūdens uzglabāšanai. Kristīne akcentē: "Tā ir tik kompakta, ka spēj būt daļa no jebkuras dāmu klaču somas. Un forši, ka termokrūzes iepakojuma dizains ir tik elegants, ka to var arī dāvināt kādam, kuram ir svētki!"

 

Apskati visus Kristīnes (@brantekristine) Instagram storijus. Visu vari apskatīt arī @brantekristine un @rito.lv Instagram kontos.

 
 
 
IMG_7422.jpeg
IMG_7641.jpeg

Ieraksts publicēts: 10.09.2020, 14:15
Doties atpakaļ
Iesakām izlasīt!
Mākslas klasika jaunās formās ar Goebel!
Mākslas klasika jaunās formās ar Goebel!

  Lai izbaudītu un novērtētu augstākās klases mākslu, mēs dodamies uz muzeju vai galeriju. Bet ko darīt, ja mēs vēlamies uzsākt rītu ar nelielu mākslas iedvesmu? Vai arī mēs vēlamies paņemt nedaudz mākslas sev līdzi?   Protams, mēs varam...

Ieraksts publicēts: 26.11.20
Dāvanu kartes
Dāvanu kartes

Dāvanu karte nav bezpersoniska lieta, tā ir vēl rūpīgāk pārdomāta dāvana kā jebkura cita, jo tieši dāvanu karte ir lieliska iespēja sagādāt mīļajiem visvairāk prieka, jo tā sniedz iespēju iegādāties sev visnepieciešamāko un viskārotāko...

Ieraksts publicēts: 23.11.20

{{ product.product_name }}

{{ key }} {{ variable }}
{{ value }}

Pieejamība

{{ store.address }}

Papildus trauku mazgāšana - {{ product.wash_price | priceFilter }} EUR

{{ price }} EUR ({{ product.discount_amount }} {{ product.discount_type == 'percent' ? '%' : 'EUR' }} atlaide)

{{ priceDiscount }} EUR

Nomas cena