Idejas Lieldienu galda noformējumam

Idejas Lieldienu galda noformējumam

Jau pavisam drīz katrs savās mājās svinēsim Lieldienas, tāpēc laiks domāt arī par skaistu galda noformējumu! Radīt īsto svētku noskaņu gan sev, gan mājiniekiem mums palīdzēs interjera dizainere Aija Stēga.

 

Katru gadu galda klājuma tendences mainās, tāpēc apskatīsim tuvāk šī gada aktualitātes, ko iekļaut arī savā Lieldienu galda klājumā.  Kā viena no stila un krāsu tendencēm 2021. gadā ir gaišie toņi - salmu, kaltētu augu, dabīgo materiālu kā lina, kokvilnas un sizāla auklu toņi, kas labi saskan ar dabas toņiem. Šie toņu salikumi veido vieglu un harmonisku apkārtējo vidi.

 

Vēl viena tendence ir mezglojumu un rokdarbu, kā arī kaltēto ziedu, smilgu, naudiņpuķu (dālderpuķu, sudrabgraši, lunārijas, mēneseņu) vai eikaliptu izmantošana interjera un galda klājumu papildināšanai. Aktuāli ir dekoratīvie riņķi un tajos veidoti dekori. Šādi riņķi var būt no klūgām, koka, metāla veidoti, apmezgloti vai dekorēti ar svaigiem, kaltētiem vai mākslīgiem augiem.  Šim stilam raksturīgs vieglums un gaišo dabas toņu krāsu nianses. Retro stilā veidoti stikla trauki un vāzes veiksmīgi papildinās šādu galda klājumu, jo tie dos papildus vieglumu šādam galda klājumam. Lieliski iederēsies lina salvetes un galdauti. Galda klājumu var veidot gan kā radošu kompozīciju, gan simetrisku klājumu. Lieldienu noskaņai, var papildināt ar spalvu un papīra olu dekoriem. Maigie toņi, nianses, stikls, smilgas radīs vieglu un pavasarīgu noskaņu. Priecīgas Lieldienas! 

 

20210318_173004_720.jpg
20210318_164153__3__720.jpg
 

Foto un galda noformējums: Aija Stēga

Ieraksts publicēts: 23.03.2021, 16:14
Doties atpakaļ
Iesakām izlasīt!
Idejas pavasarīgam galda noformējumam
Idejas pavasarīgam galda noformējumam

Pavasaris ir klāt! Sadarbībā ar interjera dizaineri Aiju Stēgu piedāvājam idejas kā skaisti un eleganti uzklāt pavasarīgu galda klājumu, kas atbilst šī brīža tendencēm.   Viena no izteiktākajām tendencēm interjerā 2021.  gadā ir da...

Ieraksts publicēts: 09.04.21
Idejas Lieldienu galda noformējumam
Idejas Lieldienu galda noformējumam

Jau pavisam drīz katrs savās mājās svinēsim Lieldienas, tāpēc laiks domāt arī par skaistu galda noformējumu! Radīt īsto svētku noskaņu gan sev, gan mājiniekiem mums palīdzēs interjera dizainere Aija Stēga.   Katru gadu galda klājuma tendences...

Ieraksts publicēts: 23.03.21

{{ product.product_name }}

{{ key }} {{ variable }}
{{ value }}

Pieejamība

{{ store.address }}

Papildus trauku mazgāšana - {{ product.wash_price | priceFilter }} EUR

{{ price }} EUR ({{ product.discount_amount }} {{ product.discount_type == 'percent' ? '%' : 'EUR' }} atlaide)

{{ priceDiscount }} EUR

Nomas cena