COUNTRY COLLECTION KAFIJAS TRAUKS D11CM, H13.5CM, Kesper
Kesper

Vācu Zīmola KESPER uzņēmums - F. ANTONS KESPER, dibināts 1902. Gadā un atrodas līdzās plaši pazīstamajai slēpošanas, pasaules kausa izcīņas vietai Willingen pie Zauerlandes.

Kesper īpašu nozīmi piešķir dabīgā koka materiāliem. Uzņēmuma plašajā klāstā ietilpst sadzīves priekšmeti no dažādiem materiāliem - koka, bambusa, plastmasas, šīfera, stikla, melamīna, pinumi no plastmasas un klūgām, kā arī vienmērīgi augoša mazu mēbeļu izvēle. Uzņēmuma plašais sortiments aizņem vairāk nekā 20 000 paliktņu stāvvietu un tādējādi nodrošina augstu piegādes drošību katram sadarbības partnerim.

Saglabāt resursus un izmantot resursus saudzīgā veidā ir KESPER biznesa filozofija. Visi “Collection Holz” izstrādājumi nāk tikai no kontrolētās Eiropas mežniecības (FSC ® - sertificēta koksne), no Āzijas kaučuka plantācijām vai no ilgtspējīgi apsaimniekotiem mežiem. Mežu apsaimniekošana balstās uz stingrām ""Meža pārraudzības padomes"" vides aizsardzības prasībām un ņem vērā arī augstos sociālos un ekonomiskos standartus.

FSC ® ir starptautiska bezpeļņas organizācija, kurā vides asociācijas, sociālās organizācijas, progresīvas mežsaimniecības darbības un kokapstrādes uzņēmumi strādā kopā ar mērķi uzlabot mežu apsaimniekošanu un vidi visā pasaulē.

COUNTRY COLLECTION KAFIJAS TRAUKS D11CM, H13.5CM, Kesper

Preces kods: DE763825063
Zīmols: Kesper
Krāsa: Balta
Materiāls: Metāls

{{ productPrice | priceFilter }} EUR

{{ productDiscount | priceFilter }} EUR

Atlikumā mazāk par 10 gab.
Atlikumā vairāk par 10 gab.
Apskatīt grozu
Kur meklēt?

Prece ir pieejama mūsu internetveikalā un šajos RITO veikalos:

  • Rīga, t/c Spice Home
  • Rīga, IC AKROPOLE Alfa
  • Tallinn, T1 Mall of Tallinn
  • Rīga, Marijas iela 11
  • Rīga, t/c Mols
  • Ventspils, Kārļa iela 2
  • Liepāja, t/c Kurzeme
Preces apraksts

pegade.jpg

Saglabāt resursus un izmantot tos saudzīgā veidā ir zīmola KESPER filozofija! KESPER īpašu nozīmi piešķir dabīgā koka materiāliem!

Ražotājs ir ieguvis FSC (Forest Stewardship Council) sertifikātu – sasniedzis augstākos vides un sociālos standartus, kas attiecas uz koku izzāģēšanu, stādīšanu un apstrādi.

{{ product.product_name }}

{{ key }} {{ variable }}
{{ value }}

Pieejamība

{{ store.address }}

Papildus trauku mazgāšana - {{ product.wash_price | priceFilter }} EUR

{{ price }} EUR ({{ product.discount_amount }} {{ product.discount_type == 'percent' ? '%' : 'EUR' }} atlaide)

{{ priceDiscount }} EUR

Nomas cena