Pircēju TOP5 iecienītākās preces septembrī

Pircēju TOP5 iecienītākās preces septembrī

Ir aizvadīts pirmais rudens mēnesis - septembris.

Kā ierasti, apskatīsim pircēju iecienītākās izvēles šajā mēnesī.

 

1. Woll Induction dziļā panna, 28cm, ar noņemamu rokturi

Šī smalkā Woll indukcijas līnijas sautēšanas panna / kastrolītis ir ar roku liets no alumīnija, un tam ir unikāls pret skrāpējumiem un griezumiem izturīgs titāna nepiedegošs pārklājums. Ar šo pannu jūs varat pagatavot veselīgu ēdienu ar zemu tauku saturu! Sautētajai pannai ir arī ērts noņemams rokturis, un tā ir piemērota arī indukcijas plītīm!

 44600.970.jpg

2. Borner universālā rīve, V-5 Power

Augļu un dārzeņu ideālai pārstrādei ir nepieciešams arī praktisks virtuves palīgs, piemēram, šī virtuves rīve, ar kuru ļoti īsā laikā var sarīvēt lielu daudzumu dārzeņu un izdarīt to gan smalkās, gan rupjās šķēlēs. V5 PowerLine griezējam izdodas sagriezt dārzeņus un augļus vissmalkākajās šķēlēs, jo ar augstuma regulējamo ieliktni ir viegli mainīt griešanas biezumu. Neatkarīgi no tā, vai griežat tomātu, sīpolus vai cietos dārzeņus, piemēram, baklažānu - tas viss nerada nekādas problēmas augstas veiktspējas dārzeņu griezējam.

Noskalojot to zem tekoša ūdens, virtuves griezējs atkal ir gatavs lietošanai. Lai garantētu veselīgu uzturu, mēs savu produktu ražošanā izmantojam tikai vislabākās kvalitātes izejmateriālus. Tāpēc tajos nav BPA, plastifikatoru un piesārņotāju.

 

kambukka-1.jpg
3. Kambukka Reno termopudele 500ml, Eņģeltaures, N/T

Ja meklējat modernu, ērti lietojamu ūdens pudeli, Reno Insulated ir jūsu pareizā izvēle. Pagrieziet vāka augšējo daļu dzerot un noņemiet apakšējo daļu, lai viegli notīrītu pudeli vai pievienotu piparmētru lapas, citrona šķēles vai ledus gabaliņus. Paņemiet savu Reno visur, kur vēlaties, jo tas ir 100% necaurlaidīgs, un tas uztur jūsu dzērienus aukstus līdz 9 stundām (300 ml) vai 20 stundām (500 ml) un karstiem līdz 5 stundām (300 ml) vai 8 stundām (500ml). Tam ir foršs ziedu dizains, kuru jūs noteikti vēlaties parādīt. ‘Praktiskais’ ir Reno otrais vārds, jo tam ir stingrs apakšējais paliktnis un ērts rokturis.

 

6b8170c74c8a1d131a7ef058310fe8fd.jpg
4. WMF Base galda piederumu komplekts 24pcs.

WMF piedāvā galda piederumu līniju BASE, ko raksturo vienkāršība. Pateicoties elastībai, šī mūžīgā kolekcija ir lieliska izvēle ikdienas ēdiena gatavošanai, pasniegšanai un servēšanai. BASE, kas sastāv no 12 dažādiem priekšmetiem, pavada jūsu viesi visa vakara garumā, no startera līdz desertiem un kafijai. BASE galda piederumu modernais, taisnā līnijā veidotais dizains nozīmē, ka tos var kombinēt ar dažādiem porcelāna stiliem un dekoratīviem izstrādājumiem. 

 
 

 

fac8634563d3236e5137ca654ec28a8f.jpg
5. Tescoma BIO Exclusive+ ātrvārāmais katls 6l, indukcijai
 

Lieliski virtuves papildinājumi ātrai, bet maigai ēdiena gatavošanai ar maksimālu enerģijas ietaupījumu. Tescoma spiediena katliem ir augsta vai zema spiediena vārīšana ar BIO EXCLUSIVE + tehnoloģiju, kas ļauj ērti kontrolēt spiedienu pannas iekšpusē. Tvertnes ir izgatavotas no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda, un to trīsslāņu apakšpuse ļauj izmantot visus siltuma avotus - gāzi, elektrību, stikla keramiku un indukciju. Tescoma rūpējas arī par jūsu drošību. Katli ir aprīkoti ar četriem drošinātājiem un stingriem rokturiem, kas nekādā gadījumā nedeg un nekūst. Tescoma spiediena katli piedāvā vislabākās kvalitātes un izcilas cenas kombināciju, kas noteikti apburs pat visprasīgāko šefpavāru!

Ieraksts publicēts: 02.10.2020, 12:18
Doties atpakaļ
Iesakām izlasīt!
RITO Dāvanu kartes
RITO Dāvanu kartes

Dāvanu karte nav bezpersoniska lieta, tā ir vēl rūpīgāk pārdomāta dāvana kā jebkura cita, jo tieši dāvanu karte ir lieliska iespēja sagādāt mīļajiem visvairāk prieka, jo tā sniedz iespēju iegādāties sev visnepieciešamāko un viskārotāko...

Ieraksts publicēts: 14.07.20
Kā pareizi izvēlēties nazi?
Kā pareizi izvēlēties nazi?

Iedomājies situāciju! Tu dodies uz veikalu, lai iegādātos nazi, bet nezini, kāds nazis Tev ir nepieciešams, vien zini, ka mājās nevari atgriezties bez naža.   Tu ieej veikalā, pieej pie nažu stenda, bet tur parādās tādi vārdi kā funkcij...

Ieraksts publicēts: 25.06.20

{{ product.product_name }}

{{ key }} {{ variable }}
{{ value }}

Pieejamība

{{ store.address }}

Papildus trauku mazgāšana - {{ product.wash_price | priceFilter }} EUR

{{ price }} EUR ({{ product.discount_amount }} {{ product.discount_type == 'percent' ? '%' : 'EUR' }} atlaide)

{{ priceDiscount }} EUR

Nomas cena