Pircēju TOP5 iecienītākās preces jūlijā

Pircēju TOP5 iecienītākās preces jūlijā

Ir aizvadīts vēl viens vasaras mēnesis - jūlijs.

Kā ierasti, apskatīsim pircēju iecienītākās izvēles šajā mēnesī.

 

1. Zyliss Cook panna, indukcijai

Zīmola Zyliss panna ar nepiedegošo pārklājumu iekļauj īpašības, kas ir svarīgas izcilai pannai, tieši tāpēc šomēnes tā ir ierindojusies pirmajā vietā! Zyliss Cook pannu klājumā ir izmantota īpaša nepiedegošā tehnoloģija. Pannu ražošanā tiek izmantota Šveices izstrādātā Rockpearl Plus tehnoloģija. Izstrādāta, lai lietojot, sniegtu maksimālu komfortu. Piemērota lietošanai uz visām plīts virsmām, ieskaitot indukcijas! Droša saskarē ar metāla virtuves piederumiem. Droša lietošanai cepeškrāsnī līdz 180C. Viegli tīrāma. Izturīga un ilgtspējīga. Vienmērīga siltuma izplatība. Gatavošanai vienmēr nav nepieciešams izmantot eļļu vai sviestu. 10 gadu garantija nepiedegošajam pārklājumam.

 Brita+.png

2. BRITA MAXTRA+ filtra kārtridžs

Vai mīlat ūdeni, kas lieliski garšo? Izbaudiet to līdz četrām nedēļām ar Brita Maxtra+ filtru. Šis burvīgais filtrs ne tikai piedod ūdeni neatkārtojamu garšu, bet ir arī eko draudzīgs, ērts un ekonomisks. Filtrs aizsargā no kaļķakmens nogulšņu veidošanās, samazina smago metālu koncentrāciju ūdenī, samazina garšu pasliktinošās vielas, piemēram hloru, pateicoties MicroFlow tehnoloģijai. Ļoti viegls lietošanā un uzstādīšanā. 

Kruzes.jpg
3. BORAL tējas krūžu komplekts, dubultsienu

Pat karstā laikā bieži vien remdējam slāpes ar siltiem dzērieniem, vēl jo vairāk zinām, ka tieši karsta zaļā tēja vislabāk remdē slāpes karstā laikā. Iespējams tieši tāpēc Jūlija top 5 sarakstā ir ierindojušās šīs Boral tējas krūzes. Ideāli piemērotas kapučīno, tējas, kafijas un citu dzērienu pagatavošanai. Dubultsienu borsilikāta stikls nodrošina izturību pret augstām temperatūrām, kā arī palīdz ilgāk uzturēt dzērienu temperatūru - gan karstu, gan aukstu. Borosilikāta stiklam ir lielāka izturība pret skrāpējumiem un bojājumiem nekā tradicionālajam stiklam. Šīs krūzes var izmantot mikroviļņu krāsnī un tīrīt trauku mazgājamā mašīnā.

 

Vinaglaze.jpg
4. SUBLYM vīna glāze

Apvienojot izsmalcinātus materiālus un elegantu stilu, Sublym kolekcija nodrošina mūžīgi jaunu izskatu. Sublym ir veidots, domājot par izcilību, kā arī par to lai sniegtu neatkārtojamu maņu pieredzi, nodrošinot to, ka vīna garša vienmēr ir vislabākā. Šī vīna glāze ir izgatavota no Chef & Sommelier revolucionārā Kwarx stikla materiāla - bezsvina, augstas veiktspējas kristāla stikla, kas nodrošina nepārspējamu izturību un ilgmūžību. Kwarx ir slavens arī ar to, ka saglabā savu spožumu līdz pat 2000 rūpnieciskajiem trauku mazgāšanas reizēm.

 
 

 

5.jpg
5. Ledusskapī ievietojama sulas krūze ar krānu
 
Karstā laikā jāglābjās arī ar aukstiem dzērieniem. Šī lielā sulas krūze ir lieliski piemērota mājām! Stikla burka ar apmēram 3 litru tilpumu aukstu dzērienu, piemēram, limonādes, sulas, ledus tējas, pagatavošanai. Lielais atskrūvējamais vāks ļauj ērti pievienot ledu un augļus! Burkā ir ieskrūvēts krāns, pateicoties tam to var viegli noņemt un notīrīt. 
 
 
 

Ieraksts publicēts: 30.07.2020, 11:47
Doties atpakaļ
Iesakām izlasīt!

{{ product.product_name }}

{{ key }} {{ variable }}
{{ value }}

Pieejamība

{{ store.address }}

Papildus trauku mazgāšana - {{ product.wash_price | priceFilter }} EUR

{{ price }} EUR ({{ product.discount_amount }} {{ product.discount_type == 'percent' ? '%' : 'EUR' }} atlaide)

{{ priceDiscount }} EUR

Nomas cena