Pircēju TOP5 iecienītākās preces augustā

Pircēju TOP5 iecienītākās preces augustā

Vasara ir noslēgusies, vai spējat tam noticēt?

Piekritīsiet - augusts tika aizvadīts karstās noskaņās, jo temperatūras stabiņš brīžiem pārsniedza pat +30 grādu robežu. Kā Jums šķiet - vai tas ietekmēja RITO klientu izvēles?

 

1. VĀKS ĒDIENA NOSEGŠANAI, 48x48CM

Izbraucieni pie dabas, pikniki, pārgājieni un dārza ballītes - tas ir raksturīgi augustam. Jāatcerās gan, ka tas prasa arī īpašas rūpes par ēdienu, jo, kur daba, tur kukaiņi. Līdz aro  to, augusta topa pirmajā vietā ir ierindojies vāks ēdiena nosegšanai. Šis praktiskais vāks ir salokāms, tāpēc to var ievietot gan mašīnā, gan, piemēram, velosipēda priekšējā groziņā. Pasargā no kukaiņu iekļūšanas ēdienā. Nākamajā reizē, kad dosies izbraucienā pie dabas, kurā plānots pikniks, paņem līdzi vāku ēdiena nosegšanai.

 
PL41220925301.jpg
 

 

2. SPRING PUSDIENU SERVĪZE

Gaidāmas viesības, kurās plānots uzņemt daudzus viesus, bet mājās nav vienādu šķīvju? Atrisinājums ir skaista pusdienu servīze, kas izveidos vienotu stilu. Augusta topa trešajā vietā ir Spring pusdienu servīze, kura šomēness sākusi rotāt daudzus RITO klientu viesību galdus. Jāatzīst gan, ka sevi ir jāsagatavo servīzes pirkumam, jo tas tomēr ir liels pirkums. Šī lēmuma pieņemšanai būtu jāvelta laiks, jāizsver visi par un pret un jāsaprot, ka tieši konkrētie trauki ir tie, kas patiks ne tikai šodien, bet arī pēc gada un vairāk. Servīzi ir iespējams lietot ilgus gadus un vēl nodot mantojumā, tomēr to nosaka rūpība, ar kādu trauki tiek lietoti un to pareiza kopšana. Porcelāna traukus var mazgāt ar mūsdienās pieejamiem trauku mazgāšanas līdzekļiem, kas nav pārāk agresīvi, arī mazgāt trauku mazgājamā mašīnā. Te gan būtiski ņemt vērā, ka traukus ar zelta vai platīna dekoru nedrīkst mazgāt trauku mazgājamā mašīnā. Tāpat arī traukus ar zelta vai platīna dekoru nedrīkst izmantot ēdiena sildīšanai mikroviļņu krāsnī. Par to lielākoties norāda speciālas atzīmes uz trauku iepakojuma, taču tās var arī nebūt un tāpēc būtiski to noskaidrot pie pārdevēja.

 

 
4cc505f509b8f66db7fd681b9e1075bf.jpg
 

 

 3. TĒJAS TASE AR APAKŠTASI, 200ML

Tējas tase? Jā, patiešām! Lai cik netipiski tas neizklausītos, tad augusta topa trešajā vietā ir ierindojusies tējas tase ar apakštasi. Tā ir gan eleganta, gan praktiska. Piestāv gandrīz jebkuram interjeram. Paredzēta gan ikdienas lietošanai, gan svētkiem. Šī tējas tase ir izgatavota no porcelāna, tāpēc to var mazgāt arī trauku mazgājamajā mašīnā.

 

 
f3a88aa3c55695be54b5200b33aef3cd.jpg
 

 

4. JUDGE LATTE KRŪŽU KOMPLEKTS, 2GAB., 275ML

Dubultsienu krūzes šovasar ir ļoti aktuālas un to var redzēt arī pircēju izvēlēs. No tām var baudīt gan karstos, gan aukstos dzērienus. Piemēram, atsvaidzinošu dzērienu ar ledu vai auksto kafiju. Krūzes raksturo unikāla īpašība - caurspīdums. Stilīga krūze ar kuru iepriecināt gan sevi, gan apkārtējos. Zīmols Judge piedāvā virtuves un galda piederumus 11 kategorijās, kas apkopo neskaitāmu daudzumu produktu, kas spētu pilnībā iekārtot jūsu virtuvi. Visaptverošas kolekcijas ar instrumentiem, traukiem, virtuves elektroniku un virtuves nažiem, kas veidoti gan klasiskā, gan mūsdienu dizainā. Lielais virtuves piederumu klāsts piedāvā inovatīvas piejas, kā, piemēram, šo krūžu komplektu.

 
34867fbc-5ac1-4bb2-88be-61d636a1cb71.jpg
 

 5.MANICO ROSSO PANNA, 28CM

 

Labu pannu nekad nevar būt par daudz! Tāda noteikti ir zīmola TESCOMA Manico Rosso panna. Jāņem vērā, ka panna, kas lietojama uz indukcijas plīts virsmas, ir pavisam droši lietojama uz visām parējām virsmām – indukcija ir tikai papildus īpašība, kas arī, protams, padara pašu pannu nedaudz dārgāku. Galvenais, dodoties uz veikalu un meklējot jaunu pannu ir svarīgi zināt - Uz kādas plīts virsmas gatavosiet? Ja Jūsu īpašumā ir indukcijas plīts virsma, tad noteikti jāpievērš uzmanība, lai iegādātā panna būtu uz tās lietojama. Pievērsiet uzmanību Jūsu plīts riņķu lielumam (indukcijas plītij šādas problēmas nebūs) – nepērciet pannu, kas ir lielāka vai krietni mazāka par riņķiem, kas atrodas uz Jūsu īpašumā esošās plīts virsmas. Pannas diametram jāatbilst riņķa diametram, citādi pastāv liels risks apdedzināt pannas malas/rokturus un nevajadzīgi patērēt enerģiju.

 
d5baf15ccf93c5807c8388cdd5f7bdf5.jpg
 

 

Ieraksts publicēts: 29.08.2019, 16:50
Doties atpakaļ
Iesakām izlasīt!

{{ product.product_name }}

{{ key }} {{ variable }}
{{ value }}

Pieejamība

{{ store.address }}

Papildus trauku mazgāšana - {{ product.wash_price | priceFilter }} EUR

{{ price }} EUR ({{ product.discount_amount }} {{ product.discount_type == 'percent' ? '%' : 'EUR' }} atlaide)

{{ priceDiscount }} EUR

Nomas cena