Dāvanu saiņošana

Dāvanu saiņošana

Katru dāvanu īpašu padarīs dāvanu saiņošana!

 

RITO interneta veikalā piedāvājam iespēju iesaiņot dāvanas attālināti! Izvēlieties dāvanas izmēru un iesaiņojuma krāsu salikumu, lai padarītu dāvanu vēl īpašāku!

Lai izmantotu dāvanu saiņošanas pakalpojumu, izvēlieties vienu vai vairākas dāvanas un saiņošanas veidu. Visas izvēlētās preces pasūtījumā tiks saiņotas kā viena dāvana. Iegādājoties vairākas dāvanas, lūdzu palieliniet dāvanu saiņošanas pakalpojumu skaitu vai veiciet atsevišķus pasūtījumus.

 

Ja vēlaties mainīt lentas vai papīra krāsu izvēlētajam saiņošanas pakalpojumam, lūdzu nosūtiet e-pastu uz info@rito.lv. Pieejamās papīra un lentes krāsas varat apskatīt zemāk.

 

 

Ieraksts publicēts: 23.11.2020, 18:04
Doties atpakaļ
Iesakām izlasīt!
Mākslas klasika jaunās formās ar Goebel!
Mākslas klasika jaunās formās ar Goebel!

  Lai izbaudītu un novērtētu augstākās klases mākslu, mēs dodamies uz muzeju vai galeriju. Bet ko darīt, ja mēs vēlamies uzsākt rītu ar nelielu mākslas iedvesmu? Vai arī mēs vēlamies paņemt nedaudz mākslas sev līdzi?   Protams, mēs varam...

Ieraksts publicēts: 26.11.20
Dāvanu kartes
Dāvanu kartes

Dāvanu karte nav bezpersoniska lieta, tā ir vēl rūpīgāk pārdomāta dāvana kā jebkura cita, jo tieši dāvanu karte ir lieliska iespēja sagādāt mīļajiem visvairāk prieka, jo tā sniedz iespēju iegādāties sev visnepieciešamāko un viskārotāko...

Ieraksts publicēts: 23.11.20

{{ product.product_name }}

{{ key }} {{ variable }}
{{ value }}

Pieejamība

{{ store.address }}

Papildus trauku mazgāšana - {{ product.wash_price | priceFilter }} EUR

{{ price }} EUR ({{ product.discount_amount }} {{ product.discount_type == 'percent' ? '%' : 'EUR' }} atlaide)

{{ priceDiscount }} EUR

Nomas cena